Wszystko

Prosto z Przepompowni
20 marzec 2019

Posmakuj muzyki z TTM – sobotni house

Do Klubu Stara Przepompownia wraca ekipa Taste The Music. Znacie ich już bardzo dobrze, a każda kolejna impreza z reprezentantami tej grupy to prawdziwa uczta muzyczna. House, tech-house, elektronika i przyjemny wokal – to zawsze spotkacie podczas Taste The Music Label Night i tym razem nie będzie inaczej. Zapraszamy Was już w sobotę!

Taste The Music to wytwórnia muzyczna założona przez Tomka Gnacińskiego (Groove Cocktail) oraz Wojtka Kucharskiego (Loui & Scibi). TTM ma na celu promowanie producentów, wokalistów oraz instrumentalistów związanych z muzyką house. Obok wydawanych produkcji, niezwykle istotne dla TTM są imprezy podczas których odpowiednia muzyka + plus wokal czy instrument na żywo zapewnią doskonały klimat.

Właśnie dlatego też klubowe noce z udziałem tych przedstawicieli muzyki house są tak udane. Pasja i umiejętności idą ze sobą ramię w ramię co zawsze przekłada się na doborowe towarzystwo na scenie. Możecie spodziewać się kilkugodzinnej muzycznej podróży, która poprowadzi Was przez odprężające kawałki i szybsze utwory. Będą popisy na żywo i starannie wyselekcjonowane perełki. To wszystko w Klubie Stara Przepompownia – czyli miejscu idealnym na weekendowe szaleństwo.

Tym razem Taste The Music odwiedzi nas w składzie:

>>> Kasia Malenda (vocal)
>>> Tommy Gustav
>>> Deep Infect
>>> Asca

Impreza rozpocznie się o godzinie 21:00 i zapewne potrwa aż do późnej nocy. Nasi barmani kolejny raz zapraszają do gitarowego baru – tam czekają na Was najlepsze trunki, koktajlne i drinki. Będzie zatem sporo do wyboru.

Widzimy się już w sobotę!

Sobota, 23. Marca 2019

Start: 21:00

Bilety:

Normalny – 20 PLN

Ostatnia pula – 30 PLN

VIP – 35 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia