Wszystko

Prosto z Przepompowni
24 styczeń 2017

Potańczyli, pogadali – kolejny weekend za nami

Za nami kolejny imprezowy weekend w Klubie Stara Przepompownia. Było sporo muzycznych i estetycznych atrakcji, a na parkiecie taneczne szaleństwo. Wszystkim, którzy byli razem z nami dziękujemy za przecudowny weekend, a tym których nie było – polecamy nadrobienie zaległości już w najbliższym czasie 😉

Nasz kulturalno-rozrywkowy tydzień zaczął się w miniony czwartek od wernisażu prac Małgorzaty Margarity Dąbrówki. Wystawa malarska „Przejście” to kilkanaście obrazów autorki, które zawisły na ścianach w Klubie Stara Przepompownia. Jeśli nie mieliście okazji być na czwartkowym wernisażu to nie martwcie się. „Przejście” jeszcze przez jakiś czas będzie umilać Wam wizyty w naszym klubie – więc kto jeszcze nie podziwiał prac Małgorzaty ten powinien czym prędzej zdecydować się na odwiedziny Starej Przepompowni 🙂

W piątek było więcej… wszystkiego więcej! Emocji, muzyki, zabawy – po prostu MorE. Druga edycja imprez z tego cyklu przyciągnęła wielbicieli najlepszych elektronicznych rytmów, a razem z nami byli znów nietypowi goście… kto był ten doskonale wie o kogo chodzi, a kogo zabrakło – no cóż musicie czekać na fotorelację, a następnym razem bawić się razem z nami! Nie zabrakło oczywiście konfetti, które wystrzeliło i zasypało głowy naszych klubowiczów. Takich imprez będzie u nas więcej… w końcu to MorE!

Sobota za to była wieczorem gwiazd rocka. Kolejna odsłona Party Like A Rockstar – czyli serii imprez DJa Czapy – jak zwykle dostarczyła wielu wrażeń. Wspólnie z pomysłodawcą tego wydarzenia na scenie zagościł szalejący na perkusyjnych instrumentach Yohi. Pozytywne emocje zarówno na scenie, na parkiecie jak i przy barze pozwoliły z uśmiechem wypędzić trudy całego tygodnia i oddać się dobrej zabawie. Dzięki, że i w sobotę bawiliście się razem z nami! DJ Czapa oraz Yohi już nie mogą doczekać się kolejnej szalonej balangi.

W tym tygodniu również nie próżnujemy!

Znów zaczynamy w czwartek i scenę oddajemy Wam – kolejna odsłona Jam Session w Klubie Stara Przepompownia!

Piątek to już koncertowa propozycja. Po raz kolejny rapowy klimat, a w roli głównej Gedz!

Macie ochotę na mały powrót do przeszłości i taneczną balangę? No to wpadajcie w sobotę – DJ Dylan zaprasza na kolejną odsłonę 90’s Party.

Do zobaczenia! 🙂