Wszystko

Prosto z Przepompowni
17 luty 2020

Potrójna dawka komedii – Brudzewski, Kutek, Minkiewicz

Już we wtorek zapraszamy wszystkich fanów Stand-up Comedy na kolejne show! Tym razem mamy dla Was nie jednego, nie dwóch a aż trzech komików! Co to oznacza? Potrójną dawkę śmiechu, potrójne spojrzenie na komedię i trzykrotnie większą szansę na skurcze brzucha od energicznego reagowania na żarty. No ale chyba warto?! Widzimy się już we wtorek z naszym szalonym trio w roli głównej!

Na naszej scenie pojawią się wyjątkowi gości – poznajcie ich bliżej! W końcu spędzicie z nimi ponad 2 godziny we wtorkowy wieczór…

Maciej Brudzewski – Materiałem pt. “Burdel” zaskoczył, zniesmaczył, rozkochał, a przede wszystkim rozbawił do granic absurdu. W grudniu do sieci wpuścił kolejny materiał pt. “Każdy ratuje siebie”. Od stycznia 2020 Maciek zaprezentuje Wam swój 3 program, który już jest gotowy i od zaraz zacznie hulać na żywo! Do zobaczenia!

Mieszko Minkiewicz – stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Na koncie ma dwa speciale komediowe, “W związku z tym” oraz “Hihilista”. Występował też na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Zwycięzca pierwszej ogólnopolskiej ligi Roast Battle (sezon 2018/2019). Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi, oraz w Warszawie, gdzie mieszka. Lubi gry online i poniemieckie schrony. Tym razem Mieszko pokaże swój nowy program: “Całujcie mnie wszyscy”.

Michał Kutek – prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Człowiek o prawniczej przeszłości i raczej bez jakiejś jaskrawej przyszłości. Funkcjonujący w oparach delikatnego rozczarowania sobą i światem bardzo krytycznie podchodzi do wszystkiego co go spotyka i otacza. W komedii Michała dostrzeżecie, że on nad każdym tematem, o jakim pisze, się pochyla, zagłębia w niego, żeby żart sięgnął do możliwie jak największej liczby synaps, pobudzając przy tym słuchacza. Mistrz rozmów z publicznością – jako pierwszy komik w Polsce udostępnił nagranie składające się jedynie z dialogu pomiędzy nim a fanami, pt. “Luźna gaducha”. Na Youtube dostępne są także jego programy, które wypuścił w 2019 roku „Kryzys wieku młodego” i „Nowe rozdanie”.

W tym miejscu musimy też zaznaczyć, że po raz kolejny mamy SOLD OUT! Jeśli więc nie zdążyliście kupić biletów to pozostaje nam jedynie łączyć się z Wami w bólu i zaprosić na nasze kolejne imprezy komediowe. Wkrótce odwiedzą nas m.in. Błażej Krajewski czy Michał Leja.

Wtorek, 18. Lutego 2020

Start: 19:00 (otwarcie klubu)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl