Wszystko

Prosto z Przepompowni
09 wrzesień 2020

Potrójne zaproszenie na weekend

Klub Stara Przepompownia zaprasza w najbliższy weekend na aż trzy propozycje muzyczne. Zaczniemy przyjemnym relaksem w piątek, w sobotę uderzymy w bardziej elektroniczne klimaty a wszystko zakończy rapowa, koncertowa niedziela. Jeśli szukacie wrażeń na jeden z ostatnich weekendów tego lata – u nas z pewnością ich nie zabraknie.

PIĄTEK, 11. WRZEŚNIA – PIĄTKOWY RELAX V3

Muzyczno-kulinarne święto w Klubie Stara Przepompownia. We współpracy z restauracją Trzy Światy zapraszamy Was na kolejny miły wieczór w naszych progach. Dla spragnionych wyśmienitej kuchni pełna oferta z menu naszej zaprzyjaźnionej restauracji, a dla fanów dobrej muzyki starannie wyselekcjonowane perełki przygotował DJ kRis.

Piątek to dzień, gdy warto odrzucić troski całego tygodnia i na chwilę się odprężyć. Dobra kuchnia, zimne drinki i przyjemna muzyka z pewnością w tym pomogą. Zapraszamy już od godziny 21:00. Do 23:00 wszystkie Panie wchodzą na imprezę zupełnie za FREE.

  • Start: 21:00
  • Bilety: 15 PLN / do 23:00 Panie FREE

SOBOTA, 12. WRZEŚNIA – SWEE PRES. BARTES V4.0

Muzyka house często gości ostatnio w Starej Przepompowni. W sobotę znów wracamy do takich właśnie brzmień za sprawą cyklu Swee. Tym razem na naszą scenę wkracza Bartes, który zabierze Was w muzyczną drogę pełną przyjemnej elektroniki. Artysta, który grywał m.in. na imprezowej Ibizie, do naszego klubu powraca po raz kolejny. Wiemy, że to jeden z tych powrotów na które czekaliście.

W sobotę również proponujemy Wam połączenie czegoś dla ducha z czymś dla ciała, a więc i tym razem proponujemy najlepsze dania z menu restauracji Trzy Światy. Ponadto zwróćcie uwagę na barowe promocje Klubu Stara Przepompownia. Ten wieczór zapowiada się świetnie!

  • Start: 21:00
  • Bilety: 30 PLN

NIEDZIELA, 13. WRZEŚNIA – KARTKY „DOM NA SKRAJU TOUR”

Nie udało się w pierwotnym terminie, ale zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy by ten koncert doszedł do skutku. Już w niedzielę na scenie Klubu Stara Przepompownia pojawi się Kartky z koncertem w ramach trasy „Dom na skraju tour”.

Podobnie jak w przypadku innych wydarzeń, tak i tym razem dbamy o stosowanie się do zasad rygoru sanitarnego. Pamiętajcie zatem o dystansie społecznym, o dezynfekcji rąk czy o wypełnieniu stosownego oświadczenia odnośnie stanu zdrowia.

  • Start: 19:00
  • Bilety: 35 PLN | 40 PLN | 45 PLN | 55 PLN

Pamiętajcie o stosowaniu się do zasad rygoru sanitarnego. Bawmy się dobrze i bezpiecznie!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia