Wszystko

Prosto z Przepompowni
28 maj 2018

Powraca MorE.

Już w najbliższą środę zapraszamy wszystkich miłośników mocnego, elektronicznego grania na kolejną odsłonę projektu MorE. Znajdziecie tu brzmienie deep & bass house, g-house oraz drum & bass. Tak się składa, że w tym roku kalendarz gwarantuje nam kolejną – tym razem nieco mniejszą – majówkę. Warto więc wykorzystać ją w pełni, a skoro czwartek będzie wolny, to w środę można ruszyć na parkiet!

Projekt MorE. to muzyczna podróż przez wyjątkowe brzmienia, które porwą Was na parkiet i zapewnią niesamowite doznania. Klub Stara Przepompownia po raz kolejny składa propozycję wszystkim fanom naprawdę mocnego brzmienia w klubowym wydaniu, które pozwoli Wam na pełną energii zabawę. Na scenie zaprezentują się artyści związani z MorE.Events, którzy zapraszają na drugi sezon seryjnego grania pełnego emocji i treści.

Na scenie zobaczycie między innymi: Czapa b2b Dr Pussy, Dr High czy drum & bassowy set od Reofstara. Wizualizacje przygotuje znany Wam już bardzo dobrze VJ Kiddlucky. Wszystko w wyjątkowym wnętrzu Starej Przepompowni. Połączenie perfekcyjnej gry świateł, ogrom dźwięku i klimat sali – takie wydarzenia nie da się podrobić, to może być tylko MorE. w Klubie Stara Przepompownia!

Za nami już pierwsza majówka w tym roku, ale skoro czwartek jest dniem wolnym od pracy czy szkoły, to warto jeszcze raz poczuć dobry vibe w środku tygodnia. Wpadajcie do nas już od godziny 21:00.

Bilety: 15 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje stolików
tel: 600 583 353