Wszystko

Prosto z Przepompowni
19 sierpień 2020

Powracamy z kultowymi cyklami do Starej Przepompowni!

Lato w pełni a my nadal w imprezowym nastroju. Najbliższy weekend to powrót cyklicznych projektów, które dawno u nas nie gościły. Obsada gości specjalnych bardzo zacna, nasi rezydenci również zwarci i gotowi. Czujemy, że to będzie naprawdę dobrze! Wpadajcie i bawmy się póki wakacje i pogoda nam sprzyjają.

PIĄTEK, 21.08 – SCENA LETNIA: SWEE PRES. MATUSH X DR HIGH

Powraca cykl Swee, czyli nasze przyjemne rozpoczęcie weekendu w rytmie house. Dobra muzyka, chillout, zimne drinki i nieskrępowana obowiązkami zabawa. Imprezę muzycznie rozkręci Matush – który powraca ze swoim setem do Klubu Stara Przepompownia – a także nasz rezydent Dr High.

Impreza będzie kolejnym wydarzeniem w ramach Sceny Letniej, czyli w wyjątkowo klimatycznym ogródku przed Klubem Stara Przepompownia. Mamy nadzieję, że znów pogoda zagra razem z nami a wówczas o dobrą jakość tego spotkania jesteśmy spokojni w 200%. Wpadajcie na wspólną zabawę. Po raz kolejny Panie do 23:00 wchodzą na imprezę za free!

  • Start: 21:00
  • Bilety: 15 PLN / do 23:00 Panie FREE

SOBOTA, 22.08 – SCENA LETNIA: MIAMI HOUSE – COLLECTION/ SATURDAY NIGHT FEVER

W sobotę bawimy się na dwóch scenach. Nasza letnia propozycja przed Klubem Stara Przepompownia to Miami House – Collection. Po raz kolejny będzie zatem sporo dobrej i przyjemnej elektroniki. Tym razem house zaserwuje Wam niezawodny McCarpney. Scena Letnia będzie zatem tętnić pozytywnymi wibracjami.

Scena w Klubie Stara Przepompownia do powrót do gorączki sobotniej nocy! Czas na piątą edycję tego cyklu, którą rozkręci Pan Muszka – rezydent KSP. Tym razem stawiamy na szalony mix hitów. Będzie dużo klimatycznej muzyki tanecznej, imprezowe remixy znanych kawałków i najlepsza elektronika. Jeśli tęskniliście za tym cyklem – nie może Was zabraknąć razem z nami!

  • Start: 21:00
  • Bilety: 30 PLN

Klub Stara Przepompownia organizuje imprezy z zachowaniem wszelkich zasad rygoru sanitarnego, które są wymagane przez odpowiednie służby. Zachęcamy do dobrego i bezpiecznego imprezowania. Pamiętajcie o zachowaniu zasad rygoru sanitarnego. Prosimy przestrzegać regulaminu imprez i stosować się do wskazówek obsługi.

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia