Wszystko

Prosto z Przepompowni
17 kwiecień 2018

Pozytywne wibracje – powraca City Vibes

Przygotowaliśmy dla Was kolejny taneczny wieczór w rytmach przyjemnych miejskich dźwięków. Przed nami City Vibes: Rytm Miasta. To już siódma odsłona tego cyklu, który w najbliższy piątek będzie hasłem przewodnim imprezy w Klubie Stara Przepompownia. To świetna propozycja na rozpoczęcie weekendu i jak zawsze liczymy na Waszą obecność!

City Vibes cechuje się przyjemnym brzmieniem, które trudno zamknąć w jednym muzycznym gatunku. Znajdziecie tu zarówno bujające hity z klimatów rapu, funky, r’n’b czy disco – a także elektroniczne propozycje w klimatach dobrego house’owego grania. Przede wszystkim ma być melodyjnie, pod nóżką i z pozytywnym nastawieniem. Miejskie brzmienia znane z najlepszych klubów przenosimy do wyjątkowych murów Klubu Stara Przepompownia byście mogli miło spędzić czas podczas imprez sygnowanych logiem City Vibes: Rytm Miasta.

Tym razem czeka nas Lucky Seven z tym cyklem! W najbliższy piątek po raz siódmy odpalamy tę muzyczną propozycję i liczymy na to, że siódemka okaże się naprawdę szczęśliwa. Gitarowy bar zastawiamy najlepszymi trunkami, a Stara Przepompownia jak zawsze rozbłyśnie pełnym blaskiem. Najważniejszą rzecz – muzykę – zaserwują Wam nasz rezydent: Dr High, którego możecie znać z wielu imprez w Klubie Stara Przepompownia i nie tylko. Był z nami podczas imprez Avangardy, a także dba o dobrą atmosferę na imprezach Swee. To tylko część jego muzycznych zdolności, które z pewnością znów zaprezentuje Wam już w piątek. Drugim bohaterem na scenie podczas tej imprezy będzie Asca. Ten DJ także nie raz i nie dwa gościł już w naszych skromnych progach. Związany z ekipą Taste The Music artysta, to miłośnik dobrego klubowego grania na przyjemnych częstotliwościach. Razem z nim znów będziemy mogli odpłynąć podczas pląsów na parkiecie.

Piątek, 20 Kwietnia 2018
Start: 21:00

Bilety: 10/20 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia