Wszystko

Prosto z Przepompowni
03 czerwiec 2020

Propozycje na pierwszy weekend czerwca

Przed nami pierwszy weekend czerwca a więc czas pomyśleć o nowych propozycjach! Cały czas staramy się szykować dla Was coś ciekawego mimo trudnego, ale też wyjątkowego czasu. Dlatego też nadal – we współpracy z restauracją Trzy Światy – szykujemy kolejne odsłony GastroParty, ale to nie wszystko! Odpalamy już w najbliższy weekend Letnią Scenę! Z kim widzimy się tym razem?

PIĄTEK, 5. CZERWCA – GASTRO PARTY & II SPOTKANIE TRANCE FAMILY

Weekend rozpocznie od kolejnej kulinarno-muzycznej propozycji. Tym razem dla wielbicieli muzyki trance! Jeśli gościliście na imprezie Afterdark, to doskonale wiecie jakiej atmosfery możecie się spodziewać. Tym razem jeszcze nie ruszymy na parkiet, ale będzie to dobra okazja by porozmawiać i powspominać minione imprezy w naszym regionie – i nie tylko.

Przy okazji oczywiście najlepsza kuchnia i najsmaczniejsze drinki. Zapowiada się bardzo ciekawy wieczór. Cały czas dbamy o przestrzeganie najwyższych standardów obsługi i reżimu sanitarnego. Zapraszamy przy okazji do rezerwacji stolików.

  • Start: 19:00
  • Zamówienia z kuchni: do 23:00 (pełna karta), do 00:00 (pizza)
  • Wstęp: FREE

SOBOTA, 6. CZERWCA – GASTRO PARTY & LETNIA SCENA: DANCE PARTY

W sobotę we wnętrzach Klubu Stara Przepompownia odbędzie się kolejna edycja GastroParty. Jednak mamy dla Was dodatkową atrakcję – ruszamy z nowym projektem pod nazwą Letnia Scena. W ogródku przed Starą Przepompownią odpalamy dobrze Wam znane muzyczne cykle, ale będzie też miejsce na trochę nowości. Na początek klimaty Dance Party a więc powrót jednego z naszych stałych wydarzeń. Za  sterami DJ kRis.

Letnia Scena nie raz zaskoczy Was w najbliższych tygodniach – obserwujcie więc uważnie co dla Was szykujemy! Będzie muzycznie, koncertowo i w wakacyjnym stylu. Oczywiście również w tym miejscu przestrzegamy wszystkich obostrzeń i dbamy o swoje i Wasze bezpieczeństwo.

  • Start: 21:00
  • Wstęp: FREE

Do zobaczenia w weekend!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia