Wszystko

Prosto z Przepompowni
29 maj 2019

Prywatka dla dużych dzieci!

Sobota to Dzień Dziecka, a każdy z nas jest – w większej lub mniejszej części – wiecznym dzieciakiem, a więc każdemu należy się prezent! Klub Stara Przepompownia dla Was wszystkich z tej okazji ma 22. edycję projektu Prywatka. Szalony mix hitów, szaleństwo na parkiecie i solidna porcja zabawy. Taki Dzień Dziecka brzmi jak plan na sobotę!

Prywatka, to nasza propozycja specjalna dla tych, którzy lubią klimat domówek. Różnorodna muzyka, suto zastawiony bar i ulubieni znajomi. Do tego dodatkowy plus – brak konieczności sprzątania, ani obaw o to, że sąsiedzi będą na nas krzywo patrzeć. Wszystko przemawia za tym by bawić się razem z nami. Wystarczy dobry nastrój i dużo energii, bo szlagiery serwowane przez gospodarzy cyklu nie pozwolą Wam długo siedzieć. Od dobrego rocka, przez popowe evergreeny, aż po nowoczesne rytmy. To wszystko szykują dla Was rezydenci Klubu Stara Przepompownia.

Po raz kolejny zabawiać Was będą i dobre nuty słać ze sceny niezawodni DJ kRis oraz Pan Muszka. Ich Prywatki, to imprezy o których opowiada się z uśmiechem na ustach. Tym którzy nie byli słowami „żałuj, że nie byłeś wtedy…”, a tym z którymi wspólnie się biesiadowało „pamiętasz, jak na Prywatce…”. Takie właśnie są cykliczne spotkania w ramach tej propozycji z Klubu Stara Przepompownia. Pełne wrażeń i niezapomniane.

Jak zwykle do Waszej pełnej dyspozycji jest nasz gitarowy bar zastawiony od góry do dołu całą gamą różnorodnych trunków. Jeśli od nadmiaru wrażeń zechcecie zaczerpnąć świeżego powietrza, to możecie wychillować się w naszym letnim ogródku.

Sobotnią balangę zaczynamy już o 21:00, a na parkiecie szalejemy całą noc!

Dajcie sobie imprezowy prezent na tegoroczny Dzień Dziecka 😉

Sobota, 1. Czerwca 2019
Start: 21:00
Bilety:
Standard 20 PLN / ostatnia pula 30 PLN
VIP 35 PLN (Bilety VIP dla osób, które mają ukończone 21 lat)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia