Wszystko

Prosto z Przepompowni
02 listopad 2017

Prywatka powraca… Wyjątkowa odsłona naszego cyklu!

W sobotę po raz siódmy spotkamy się podczas prywatki. Na imprezę zapraszają nasi rezydenci – czyli DJ kRis, a także Pan Muszka. Tym razem jednak gospodarze nie będą sami. Wspierał ich będzie młody i utalentowany saksofonista – Kacper Wysocki. Jak zwykle możecie spodziewać się pełnego przekroju światowych hitów. Od klasyków z minionych lat, po radiowe przeboje. Dla każdego coś miłego, a jak lepiej spędzić sobotnią noc, jeśli nie na prywatce? Zapraszamy do Klubu Stara Przepompownia!

Prywatka, to ten cykl imprez na który zawsze tłumnie zmierzacie do Starej Przepompowni. Dlatego też za każdym razem staramy się wynieść imprezę na jeszcze wyższy poziom. Nie inaczej będzie w najbliższą sobotę. Gospodarze imprezy mają ręce pełne roboty, a dobrze wiedzą że by zadowolić tak wielu gości potrzeba dodatkowych rąk do pracy. Więc Pan Muszka już szykuje muzyczne przekąski, DJ kRis nakrywa do stołu największe przeboje, a nasi barmani szykują świetne drinki na gitarowym barze… to jednak nadal za mało, a więc do wesołej, prywatkowej ekipy gościnnie wkracza Kacper Wysocki. To oznacza, że przyjemne brzmienie saksofonu podkreśli Wasze ulubione kawałki podczas pląsów na parkiecie.

Poprzednie edycje były strzałem w dziesiątkę i nie raz pokazaliście, że w Starej Przepompowni moc jest przez całą noc. Kto wybiera się tym razem? Stali bywalcy już zrobili rezerwacje? Nowi goście nie mogą się doczekać? Bierzcie znajomych, bierzcie rodzinę i wpadajcie szaleć razem z nami 😉

Sobota, 4 listopada

Start: 21:00

Bilety:

Normalny – 15 PLN

VIP – 25 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia