Wszystko

Prosto z Przepompowni
04 marzec 2020

Prywatka „u Benego” – w sobotę będzie balet!

Wszyscy wyjechali, Beny zostaje sam w klubie… i robi imprezę! Wpadajcie na urodzinową prywatkę „u Benego” w Klubie Stara Przepompownia. Będzie oczywiście solidna porcja muzyki, dużo zabawy, życzenia, toasty i wiele, wiele więcej… W najbliższą sobotę powracamy z Waszym ulubionym cyklem Prywatka. I robimy to w wyjątkowym stylu! Z kim widzimy się podczas imprezy?

Prywatka, to nasza propozycja specjalna dla tych, którzy lubią klimat domówek. Różnorodna muzyka, suto zastawiony bar i ulubieni znajomi. Do tego dodatkowy plus – brak konieczności sprzątania, ani obaw o to, że sąsiedzi będą na nas krzywo patrzeć. Wszystko przemawia za tym by bawić się razem z nami. Wystarczy dobry nastrój i dużo energii, bo szlagiery serwowane przez gospodarzy cyklu nie pozwolą Wam długo siedzieć. Od dobrego rocka, przez popowe evergreeny, aż po nowoczesne rytmy. To wszystko szykują dla Was rezydenci Klubu Stara Przepompownia.

Po raz kolejny zabawiać Was będą niezawodni DJ kRis oraz Pan Muszka. Ich Prywatki, to imprezy o których opowiada się z uśmiechem na ustach. Tym którzy nie byli słowami „żałuj, że nie byłeś wtedy…”, a tym z którymi wspólnie się biesiadowało „pamiętasz, jak na Prywatce…”. Takie właśnie są cykliczne spotkania w ramach tej propozycji z Klubu Stara Przepompownia. Pełne wrażeń i niezapomniane.

Oczywiście gospodarzem wieczoru, który czujnie będzie obserwował czy dobrze się bawicie, będzie jedyny i niepowtarzalny Beny! Świętujemy kolejne urodziny człowieka, którego ostrowskim klubowiczom przedstawiać nie trzeba. Nie ma innego wyjścia – tu po prostu trzeba być!

Sobota, 7. marca 2020

Start: 21:00    

Bilety: w dniu imprezy w kasie klubu

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia