Wszystko

Prosto z Przepompowni
30 maj 2018

Prywatka vol. 13 – nie pechowa impreza!

W sobotę po raz kolejny odpalamy nasz „domówkowy” projekt, czyli jedyną i niepowtarzalną Prywatkę! Na niej jak zwykle drzwi szeroko otwarte dla wszystkich wielbicieli klubowego szaleństwa, dobrych drinków, wesołych pogaduch w ogródku i nie tylko. Skoro w piątek przypada nam Dzień Dziecka, to sobotę ogłaszamy nieoficjalnym Dniem Imprezowicza. Bierzcie najbardziej roztańczonych i rozrywkowych znajomych, a razem stworzymy niepowtarzalny klimat przy najlepszej muzyce!

Prywatka, to nasza propozycja specjalna dla tych, którzy lubią klimat domówek. Różnorodna muzyka, suto zastawiony bar i ulubieni znajomi. Do tego dodatkowy plus – brak konieczności sprzątania, ani obaw o to, że sąsiedzi będą na nas krzywo patrzeć. Wszystko przemawia za tym by bawić się razem z nami. Wystarczy dobry nastrój i dużo energii, bo szlagiery serwowane przez gospodarzy cyklu nie pozwolą Wam długo siedzieć. Od dobrego rocka, przez popowe evergreeny, aż po nowoczesne rytmy. To wszystko szykują dla Was rezydenci Klubu Stara Przepompownia.

Po raz kolejny zabawiać Was będą i dobre nuty słać ze sceny niezawodni DJ kRis oraz Pan Muszka. Ich Prywatki, to imprezy o których opowiada się z uśmiechem na ustach. Tym którzy nie byli słowami „żałuj, że nie byłeś wtedy…”, a tym z którymi wspólnie się biesiadowało „pamiętasz, jak na Prywatce…”. Takie właśnie są cykliczne spotkania w ramach tej propozycji z Klubu Stara Przepompownia. Pełne wrażeń i niezapomniane.

Jak zwykle do Waszej pełnej dyspozycji jest nasz gitarowy bar zastawiony od góry do dołu całą gamą różnorodnych trunków. Jeśli od nadmiaru wrażeń zechcecie zaczerpnąć świeżego powietrza, to możecie wychillować się w naszym letnim ogródku.

Sobotnią balangę zaczynamy już o 21:00, a na parkiecie szalejemy całą noc!

Zapraszamy serdecznie!

Bilety:

Normalny – 15 PLN

VIP – 25 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl