Wszystko

Prosto z Przepompowni
30 październik 2019

Prywatka w stylu Pin-Up vol. 24!

Za oknami szaro i smutno, a człowiek chciałby się uśmiechnąć i dobrze zabawić. Niemożliwe? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Dlatego już w najbliższą sobotę zapraszamy kolejny raz na Prywatkowe klimaty. Tym razem będzie wyjątkowo – bowiem odpalamy tę imprezę w stylu Pin-Up Show!!! Nie możemy się już doczekać sobotniej nocy. Będzie konkretnie!

Czym jest cykl Prywatka? Najlepszym miejscem do zabawy! Szalony mix hitów – od kawałków z lat 70, przez kultowe lata 80 i 90, po nowsze hity znane z radia i nie tylko. Do tego wyjątkowe evergreeny, które wspominamy od dawna i zupełnie świeże perełki, które trzęsą domówkami i klubami jak imprezowy kraj długi i szeroki. To również wyborny klimat wyniesiony z posiadówek w ulubionych miejscach ze znajomymi. Co jest w tym najlepsze – na Prywatce zawsze jesteście gościem, który ma tylko jedno zadanie. Dobrze się bawić!

Gospodarzami Prywatki jest duet naszych niezastąpionych rezydentów. Pan Muszka oraz DJ kRis starannie przygotowują się na każdą odsłonę, abyście mogli w pełni wyszaleć trudy całego tygodnia podczas weekendowego szaleństwa na parkiecie. Tym razem będą mieli dodatkowe wsparcie – saksofon na żywo zagra dzięki umiejętnością Kacpra Wysockiego. Będzie się działo sporo na scenie i nie tylko. Przerwa od tańca na drinka? Nie ma problemu! Gitarowy bar zastawiony od podłogi aż po sufit. Wszystko, zawsze na 100%. No może tym razem nieco inaczej…

…Tym razem bowiem wracamy do klimatu lat 40 i 50 XX wieku. Wszystko za sprawą wyjątkowych stylizacji Pin-Up. Nasze Pin-Up Girls z pewnością pozwolą Wam wczuć się w tą wizję sobotniej nocy. Wpadajcie jak zwykle od 21:00!

Sobota, 2. Listopada 2019

Start: 21.00

Bilety:

Normalny – 25 PLN
VIP – 35 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia