Wszystko

Prosto z Przepompowni
04 lipiec 2018

Prywatka w stylu Pin Up! Wakacyjny piątek w Starej Przepompowni

Wakacje rozkręcają się już na dobre, a wraz z nimi powraca nasz cykliczny projekt Prywatka. Na rozpoczęcie weekendu zapraszamy Was do wspólnej zabawy, a wyjątkowa oprawa tej edycji pozwoli Wam jeszcze lepiej spędzić piątkowy wieczór na parkiecie Klubu Stara Przepompownia. Będzie się działo!

Czym jest cykl Prywatka? Najlepszym miejscem do zabawy! Szalony mix hitów – od kawałków z lat 70, przez kultowe lata 80 i 90, po nowsze hity znane z radia i nie tylko. Do tego wyjątkowe evergreeny, które wspominamy od dawna i zupełnie świeże perełki, które trzęsą domówkami i klubami jak imprezowy kraj długi i szeroki. To również wyborny klimat wyniesiony z posiadówek w ulubionych miejscach ze znajomymi. Co jest w tym najlepsze – na Prywatce zawsze jesteście gościem, który ma tylko jedno zadanie. Dobrze się bawić!

Gospodarzami Prywatki jest duet naszych niezastąpionych rezydentów. Pan Muszka oraz DJ kRis starannie przygotowują się na każdą odsłonę, abyście mogli w pełni wyszaleć trudy całego tygodnia podczas weekendowego szaleństwa na parkiecie. Przerwa od tańca na drinka? Nie ma problemu! Gitarowy bar zastawiony od podłogi aż po sufit. Wszystko, zawsze na 100%.

Po raz kolejny naszą Prywatkę odpalamy w klimatach Pin Up. Ten kultowy trend z lat 40 i 50 XX wieku, to idealny sposób na imprezową stylizację. Możecie więc spodziewać się wielu pięknych dziewcząt i wyjątkowych atrakcji, które dobieramy pod kątem tego wydarzenia. Pierwsza odsłona „pinupowej” Prywatki była strzałem w 10, więc liczymy że ta – już 14. edycja – również przypadnie Wam do gustu.

Ruszamy już w najbliższy piątek o godzinie 21:00!!!

Bilety: 10/20 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia