Wszystko

Prosto z Przepompowni
28 listopad 2018

Prywatkowy początek grudnia

W sobotę rozpoczynamy ostatni miesiąc 2018 roku w stylu dobrze Wam już znanym. Czas na siedemnastą edycję Prywatki, czyli cyklicznego projektu muzycznego naszych rezydentów. Mieszanka wielogatunkowa, która powinna trafić do miłośników niezobowiązującego szaleństwa i dobrych imprez. Tym razem z gościem specjalnym. Zapraszamy wszystkich serdecznie!

Prywatka, to nasza propozycja specjalna dla tych, którzy lubią klimat domówek. Różnorodna muzyka, suto zastawiony bar i ulubieni znajomi. Do tego dodatkowy plus – brak konieczności sprzątania po imprezie, ani obaw o to, że sąsiedzi będą na nas krzywo patrzeć. Wszystko przemawia za tym by bawić się razem z nami. Wystarczy dobry nastrój i dużo energii, bo szlagiery serwowane przez gospodarzy cyklu nie pozwolą Wam długo siedzieć. Od dobrego rocka, przez popowe evergreeny, aż po nowoczesne rytmy. To wszystko szykują dla Was rezydenci Klubu Stara Przepompownia.

Po raz kolejny zabawiać Was będą i dobre nuty słać ze sceny niezawodni DJ kRis oraz Pan Muszka. Ich Prywatki, to imprezy o których opowiada się z uśmiechem na ustach. Tym którzy nie byli słowami „żałuj, że nie byłeś wtedy…”, a tym z którymi wspólnie się biesiadowało „pamiętasz, jak na Prywatce…”. Takie właśnie są cykliczne spotkania w ramach tej propozycji z Klubu Stara Przepompownia. Pełne wrażeń i niezapomniane. Tym razem nasz duet otrzyma wsparcie specjalne. Razem z Muszką i kRisem na scenie pojawi się Kacper Wysocki, który na saksofonie będzie wspierał gospodarzy Prywatki.

Zapowiada się noc pełna wrażeń. Szykujemy już klub, uzupełniamy gitarowy bar, rozgrzewamy parkiet. W sobotę otwieramy dla Was drzwi już o godzinie 20:00! Z kim się widzimy tym razem?

Sobota, 01. grudnia 2018
Start: 20:00

Bilety: 20/30ZŁ | VIP 35ZŁ
(Bilety VIP dla osób, które mają ukończone 21 lat)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia