Wszystko

Prosto z Przepompowni
19 grudzień 2017

Przedświąteczna rozgrzewka w Starej Przepompowni

Trwa już odliczanie do wigilijnej kolacji. Wiele osób w pocie czoła szykuje świąteczne dania, a także biega w poszukiwaniu prezentów dla najbliższych. My proponujemy Wam chwilę wytchnienia i odpoczynku od Bożonarodzeniowego krzątania w kuchni, lepienia pierogów czy ubierania choinki… i zapraszamy na imprezy. W końcu weekend, jak to weekend – rządzi się swoimi prawami!

Przed świątecznym uderzeniem w pierwszy i drugi dzień świąt, standardowo rozkręcamy piątek i sobotę w najlepszym stylu. Dwie propozycje, dużo muzyki, parkiet rozgrzany do czerwoności i pozytywna energia. W tym roku kalendarz był dla wszystkich bardzo łaskawy i w gronie rodziny i znajomych możemy bawić się już na kilka dni przed pierwszą gwiazdą. Gdzie lepiej to zrobić, jak nie w Klubie Stara Przepompownia?

>>>PIĄTEK – Cover Night vol. 3<<<

Na początek proponujemy kolejną odsłonę projektu Cover Night. Najlepsze hity lat 60, 70, 80 i wiele, wiele więcej wykona dla Was niezawodna ekipa Radio Stars. Nie zabraknie rock’n’rolla, będzie funkowe brzmienie pod nóżkę. Wszystko przyjemne po posłuchania przy drinku, jak i poplątania na parkiecie. Jeśli lubicie dobre, znane utwory grane na żywo – to z pewnością propozycja skierowana właśnie dla Was. Początek koncertu około godziny 21:30.

After party swoimi popisami umili rezydent Klubu Stara Przepompownia. Od latino po disco, od radiowych hitów, po nieznane szerszej publiczności perełki. To i wiele więcej zaoferuje Wam niezawodny DJ kRis.

Start 20:00

Bilety: 15/25 PLN

>>>SOBOTA – Local’s Night<<<

W sobotę przywitamy się w gronie dobrych znajomych. Część ekipy powraca na święta w rodzinne strony, inni pragną spotkać długo wyczekiwanych przyjaciół. Tak jak i wśród gości naszego klubu, tak i wśród gospodarzy sobotniego wieczoru będzie zatem panowała rodzinna atmosfera pełna przyjaźni. Local’s Night, to impreza poświęcona twórcom naszej lokalnej sceny. Będą rapowe propozycje od MC’s i składów, które mogliście już nie raz usłyszeć również na deskach Starej Przepompowni. Będą również klubowe rytmy od DJ’s znanych Wam z najlepszych imprez w Ostrowie i nie tylko. Klimaty house i techno opanują taneczną część nocy. Początek koncertów o godzinie 22:00. Klubowa muzyka wjeżdża na głośniki po północy!

Start 21:00

Bilety: 10 PLN

WPADAJCIE NA PRZEDŚWIĄTECZNE BEFORE PARTY DO KLUBU STARA PRZEPOMPOWNIA!!!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia