Wszystko

Prosto z Przepompowni
18 wrzesień 2018

Przywitaj piątek z Panem Muszką

Siema Friday już po raz piąty będzie hasłem przewodnim imprezy w Klubie Stara Przepompownia. Na to wydarzenie zapraszamy oczywiście w najbliższy piątek. Szalona mieszkanka hitów od naszego rezydenta w połączeniu z klimatem, który tak wyjątkowy może być tylko w jednym miejscu, pozwolą Wam dobrze wejść w weekendowy wypoczynek. Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy.

Siema Friday! jest cykliczną propozycją, która zagości w piątkowy wieczór w Klubie Stara Przepompownia po raz piąty. Idea imprezy jest prosta. Po całym tygodniu dajemy sobie nagrodę w postaci dobrej zabawy. Rozpoczynamy weekend muzycznym uderzeniem w różnorodnym klimacie, dzięki któremu w naszym klubie dobrze poczują się miłośnicy praktycznie każdego sposobu na dobry melanż 😉 Jeśli macie ochotę na przetańczenie całej nocy, jeśli chcecie spotkać się ze znajomymi i przegadać kilka godzin, a może chcecie odstresować się przy barze i posłuchać dobrej muzyki – każdy sposób jest dobry by przywitać weekend.

Tym razem za sterami stanie Pan Muszka, czyli jeden z rezydentów Starej Przepompowni. Nasz gospodarz specjalnie dla Was szykuje wyjątkową propozycję muzyczną, czym pozwoli Wam dobrze rozpocząć kolejny weekend w iście bombowym stylu. Poza tym podobnie jak podczas minionej odsłony Siema Friday!, tak i tym razem – mamy specjalną propozycję dla wszystkich Pań.

Do godziny 22:30 wszystkie Panie, Damy i Dziewczyny wchodzą na imprezę zupełnie za FREE!!!

Tak więc już teraz zapraszajcie znajomych i rezerwujcie czas, bo piątek będzie gruuuuby!

Start imprezy już o godzinie 21:00!

Bilety : 10 PLN / do godz. 22.30 Ladies FREE

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia