Wszystko

Prosto z Przepompowni
06 listopad 2018

Przywitaj weekend w klubowym stylu

Zapraszamy na kolejną odsłonę  cyklicznego projektu Siema Friday, czyli najbardziej pozytywnej imprezy na rozpoczęcie weekendu w regionie. Jak zawsze różnorodny muzyczny klimat zapewnią Wam rezydenci Klubu Stara Przepompownia. Tym razem będą to kRis oraz McCarpney. Zapraszamy o dobrze Wam znanej porze – od 21:00.

Siema Friday! jest cykliczną propozycją, która zagości w piątkowy wieczór w Klubie Stara Przepompownia po raz szósty. Idea imprezy jest prosta. Po całym tygodniu dajemy sobie nagrodę w postaci dobrej zabawy. Rozpoczynamy weekend muzycznym uderzeniem w różnorodnym klimacie, dzięki któremu w naszym klubie dobrze poczują się miłośnicy praktycznie każdego sposobu na dobry melanż 😉 Jeśli macie ochotę na przetańczenie całej nocy, jeśli chcecie spotkać się ze znajomymi i przegadać kilka godzin, a może chcecie odstresować się przy barze i posłuchać dobrej muzyki – każdy sposób jest dobry by przywitać weekend.

Za sterami stanie duet naszych rezydentów – DJ kRis oraz McCarpney. Poruszać będziemy się w różnorodnych klimatach od przyjemnej muzyki house, przez radiowe hity, aż po zupełnie niespotykane remiksy znanych Wam kawałków.

Poza tym podobnie jak podczas minionej odsłony Siema Friday!, tak i tym razem – mamy specjalną propozycję dla wszystkich Pań.

Do godziny 22:30 wszystkie Panie, Damy i Dziewczyny wchodzą na imprezę zupełnie za FREE!!!

Tak więc już teraz zapraszajcie znajomych i rezerwujcie czas, bo piątek będzie gruuuuby!

Start imprezy już o godzinie 21:00!

Piątek, 9. listopada 2018

Bilety: 15 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia