Wszystko

Prosto z Przepompowni
19 luty 2019

Punky Reggae live 2019!

Już w ten piątek zapraszamy na konkretne koncertowe uderzenie. W klubie Stara Przepompownia aż cztery koncerty, a to wszystko w klimatach punky i reggae. Z pewnością nie będziecie mogli narzekać na brak wrażeń bowiem na scenie prawdziwi wyjadacze koncertowego grania. Trasa koncertowa sygnowana hasłem „Prawda – muzyka – szacunek” dociera do Ostrowa Wielkopolskiego i gwarantuje wybuchowe rozpoczęcie weekendu w najlepszym stylu.

Trasa koncertowa Punky Reggae live powraca w wielkim stylu i znów połączy gatunki, style i różne pokolenia słuchaczy na jednym wydarzeniu. Tegoroczny początek tejże trasy odbędzie się właśnie w Klubie Stara Przepompownia, a na scenie zobaczycie takie zespoły jak:

FARBEN LEHRE

Pomysłodawcy i główni artyści podczas trasy Punky Reggae Live. Zespół tworzący punkowe brzmienie od 1986 roku. Od tego czasu kapela wypuściła kilkanaście studyjnych albumów oraz wiele zapisów koncertowych czy innych kompilacji. Farben Lehre od lat łączy kolejne pokolenia miłośników energetycznego grania w klimatach punk. Najnowszą płytą grupy jest „Stacja Wolność” z 2018. Podczas występu Farben  Lehre w Klubie Stara Przepompownia z pewnością usłyszycie kompozycje z tej jak i wielu innych płyt zespołu.

GUTEK

Projekt muzyczny Piotra Gutkowskiego. Wokalisty znanego przede wszystkim z występów w formacji Indios Bravos. Tym razem Gutek wraca ze swoim solowym materiałem, który stworzył we współpracy z uznanymi i zdolnymi muzykami. Muzyka którą będziecie mogli usłyszeć podczas tego koncertu to o wiele więcej niż kojarzone z wokalistą reggae. Podczas swojej kariery Gutek współpracował z wieloma artystami z różnych muzycznych kręgów, a jego wszechstronność oddają również występy na żywo. Z pewnością możecie spodziewać się wyjątkowego występu.

THE ANALOGS

Założona w 1995 roku formacja, która obecnie jest jedną z najbardziej aktywnych i popularnych na polskiej scenie punk rocka. Nieco ponad rok temu zespół wydał album pt. „Wilk”, z którym Analogs nadal koncertują. Z pewnością piosenki z tej płyty znajdą się w set liście ich piątkowego występu na scenie Klubu Stara Przepompownia, a wierni fani zespołu będą mogli liczyć również na przekrój największych hitów z poprzednich albumów. Energia, sceniczny ogień – tego nie zabraknie podczas tej propozycji w piątkowy wieczór.

LENIWIEC

Leniwiec gra melodyjną, czadową mieszankę punk-rocka, reggae i ska wzbogaconą dźwiękami saksofonu, akordeonu i puzonu. Dochodzą do tego zazwyczaj zaangażowane i polityczne, ale czasem też zupełnie niepoważne, teksty. Muzyka w ich wykonaniu to nie tylko mocne hasła o sprawach, które uważają za słuszne i ważne, ale też zabawa, dowcip i humor. To właśnie ta grupa rozpocznie nasz piątkowy wieczór przy punkowych i reaggowych rytmach.

Start: Piątek, 22. lutego, godz 18:30

BILETY:
45 PLN – do 31 stycznia 2019
50 PLN – od 01 lutego do dnia koncertu
55 PLN – dzień koncertu (22.02.19)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl