Wszystko

Prosto z Przepompowni
21 luty 2022

Punky Reggae NA ŻYWO! Koncertowa dawka słońca w Starej Przepompowni

Kochani Klubowicze! Szykujemy kolejne, mocno koncertowe przedsięwzięcie. Już 25 lutego na scenie Klubu Stara Przepompownia klimaty punkowe, reggae’owe i gitarowe. Solidna dawka muzyki, która pozytywnie nastroi nas przed – miejmy nadzieję – zbliżającą się wiosną. Będzie się działo!

Kochani Klubowicze! Szykujemy kolejne, mocno koncertowe przedsięwzięcie. Już 25 lutego na scenie Klubu Stara Przepompownia klimaty punkowe, reggae’owe i gitarowe. Solidna dawka muzyki, która pozytywnie nastroi nas przed – miejmy nadzieję – zbliżającą się wiosną. Będzie się działo!

Nie po raz pierwszy zapraszamy Was na Punky Reggae Live, co oznacza, że ten klimat kupił Wasze muzyczne serca. W końcu nic tak pozytywnie nie nastraja, jak dobra muzyka na żywo. Ten w piątek nie zabraknie w Klubie Stara Przepompownia. Zagrają na naszej scenie takie gwiazdy jak Farben Lehre, Gutek, Kobranocka czy Żółta Febra.

Choć zapewne dobrze ich znacie, to przedstawiamy bliżej artystów, którzy rozgrzeją nas do czerwoności.

FARBEN LEHRE

Legendarna już formacja Farben Lehre powstała w 1986 roku. Od tego czasu nieustannie, punkrockowo porywa do zabawy kolejne pokolenia słuchaczy. Kilkanaście albumów studyjnych, solidna porcja kompilacji, koncertowe wydawnictwa i tysiące zjeżdżonych w trasie kilometrów. Farben Lehre to prawdziwi, punkowi weterani o wiecznie młodej duszy.

Grupa Farben Lehre to pomysłodawcy trasy koncertowej Punky Reggae, która pierwszy raz ruszyła w świat w 2004 roku. W ramach Punky Reggae Live muzycy, wspólnie z innymi artystami, zwiedzili największe polskie miasta i najlepsze koncertowe miejscówki. Jedną z nich jest również Klub Stara Przepompownia, a więc będziemy mogli gościć ich na scenie.

Mimo upływu lat, Faren Lehre to wciąż 100% punkrockowej energii na scenie. Zespół odwiedzi nas w składzie: Wojtek Wojda, Konrad Wojda, Filip Grodzicki oraz Gerard Klawe.

GUTEK

Człowiek wielu talentów, artysta otwarty na różne muzyczne style. Gutek znany jest przede wszystkim z licznych, gościnnych występów na hip-hopowych projektach, a także z grupy Indios Bravos, będącej jedną z najbardziej popularnych kapel reggae w Polsce. Wokalista, autor tekstów i niezwykle utalentowany koncertowo Piotr Gutkowski również pojawi się podczas Punky Reggae w Klubie Stara Przepompownia.

Jeśli liczycie na potężną dawkę pozytywnej energii, rytmy które rozbujają Wasze ciała, to właśnie koncert Gutka jest odpowiedzią na Wasze potrzeby. Nie ważne czy to największy muzyczny festiwal, czy też niewielki klub, Gutek zawsze daje z siebie 100%. Po raz kolejny zrobi to w ramach trasy Punky Reggae.

KOBRANOCKA

Kolejna, legendarna kapela polskiego punkrocka. Grupa Kobranocka pod tym szyldem dała się poznać w 1985 roku. Szybko zyskała uznanie miłośników gitarowego brzmienia, i od tej pory rozgrzewa kluby, festiwale i sale koncertowe swoją muzyką. Tym razem Kobranocka, obok innych gwiazd, będzie częścią trasy Punky Reggae, która zawita w piątek do Klubu Stara Przepompownia w Ostrowie.

Któż nie zna kultowego „Kocham Cię jak Irlandię”? Któż nie docenia energetycznego gitarowego grania? Zespół Kobranocka to od lat gwarancja dobrej, koncertowej zabawy. Fani Woodstocku, Jarocina i innych rockowych wydarzeń powinni być niezwykle zadowoleni z odwiedzin Kobranocki na naszej scenie.

ŻÓŁTA FEBRA

Podczas Punky Reggae w Klubie Stara Przepompownia wystąpi również kapela Żółta Febra. Młoda, energetyczna grupa, która od pewnego czasu jeździ w trasę z Farben Lehre. Jeśli chcecie dobrze nastroić się na cały, koncertowy wieczór w Starej Przepompowni, to Żółta Febra pozwoli Wam porządnie się nastroić.

……………………….

Koncert Punky Reggae już w piątek, 25 lutego na żywo w Klubie Stara Przepompownia!

Początek wydarzenia: 19:00

Bilety:

60 PLN – przedsprzedaż

70 PLN – w dniu koncertu

Klub Stara Przepompownia

Ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wlkp.

Nr tel. 600 583 353