Wszystko

Prosto z Przepompowni
24 listopad 2016

Raz, dwa, trzy – PARTY TIME!!! 3 dni w Starej Przepompowni

W tym tygodniu mamy dla Was aż cztery propozycje – już teraz zapraszamy szczególnie na niedzielną imprezę charytatywną o której więcej przeczytacie m.in. na naszej stronie facebookowej. Szczegółów wkrótce szukajcie także i na tej stronie…. Jednak zanim spotkamy się w tym szczytnym celu… od czwartku do soboty włącznie wpadajcie po sporą dawkę muzycznego szaleństwa!

Czwartek to propozycja skierowana do tych wszystkich, którzy kochają grać na instrumentach, a być może nie mają do tego współtowarzyszy. Chcecie zaprezentować swoje umiejętności? Wpadajcie do nas! Już jutro od godziny 20:00, druga odsłona Jam Session & Open Mic w Klubie Stara Przepompownia. Oczywiście jeśli jesteście zespołem, który lubi improwizować, jeśli potraficie śpiewać lub wykonujecie inną szaloną muzycznie rzecz – to również propozycja skrojona idealnie dla Was. Jako, że nie wyobrażamy sobie by zabrakło publiczności, która będzie mogła bawić się przy tych dźwiękach – bierzcie swoich kolegów i koleżanki, zapraszajcie rodzinę i znajomych. Bawimy się od godziny 20:00 – wstęp bezpłatny!

24 Listopada 2016 (czwartek)
Start: 20:00

Wstęp wolny!

W piątek szykujemy kolejną muzyczną perełkę – tym razem to coś dla wielbicieli coverów. Taki właśnie repertuar z największymi hitami zaprezentuje zespół Radio Stars. Nie zabraknie hitów z lat 60, 70 czy 80. Po koncercie zapraszamy na parkiet, a wówczas za sterami zasiądzie rezydent naszego klubu – DJ kRis, który szykuje Wam kolejne niezapomniane party! Kto jest gotowy na solidną dawkę muzyki na żywo i tanecznego szaleństwa? Na to wszystko zapraszamy już w piątek.

25 listopada 2016
Start: 20:00
Rozpoczęcie koncertu: 21:30
Po koncercie afterparty by DJ kRis

Bilety :
Normalne – 15 PLN
VIP (Antresola) – 20 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Z kolei w sobotę świętujemy andrzejki! Z tej okazji wyjątkowa noc pełna hitów z lat 90, które zaserwuje Dylan.  Będzie sporo sentymentalnych powrotów do wyjątkowych dźwięków z ostatniej dekady minionego wieku. Będziemy tańczyć, śpiewać i bawić się na całego – bądźcie razem z nami. Startujemy standardowo o godzinie 20:00. Kiedy skończymy? To wszystko zależy wyłączcie od Was i tego jak długo dacie radę szaleć na parkiecie 😉

26 Listopada 2016
Start: 20:00
Bilety: 15ZŁ | VIP 20ZŁ