Wszystko

Prosto z Przepompowni
20 wrzesień 2016

Rock & Roll’owy piątek, czyli Rockowe Rezolucje w Przepompowni

Po trudach całego tygodnia można zdjąć marynarki, założyć skórzane spodnie i rozpuścić włosy… W najbliższy piątek 23. września muzycznie klub Stara Przepompownia pełny będzie gitarowych riffów, mocnej perkusji i pozytywnych rockowych wibracji. Na scenie trzy zespoły, a pod sceną fani „nadciągających kumulusów”.

To nie prawda, że muzyka rockowa nie ma już takiej siły jak kiedyś i jest wypierana przez hip-hop czy elektronikę. I właśnie dlatego w piątek pokażemy jak potrafią bawić się wielbiciele Rock & Rolla. Pomogą nam w tym trzy kapele, które doskonale wiedzą jak porwać ludzi do dobrej zabawy. Na początek formacja ze Śremu czyli SMASH. Jest ich czterech i mówią otwarcie, że grają rock & rolla – i można im wierzyć. Każde ich wejście na scenę sprawia, że drzazgi lecą z podłóg, a szyby w oknach rwą się do wspólnej zabawy. Chłopaki działają razem pod tą nazwą od czerwca 2013 roku, a sami fascynują się takimi składami jak Queens Of The Stone Age, Alice In Chains czy Foo Fighters. Mając takie inspiracje ich droga nie mogła być inna. Skazani na rockowe granie robią to w sposób elektryzujący publiczność. Pod koniec sierpnia zagrali w Poznaniu, a echa ich występu słychać do dziś –  i to zapewne nie tylko metaforycznie. Nie wierzycie? Wystarczy sprawdzić ich klip do utworu Anytime!

Następnie na scenie zaprezentują się Ci, którzy na scenach w Ostrowie czują się jak w domu. Kaliska grupa De Indigo działa już od 2007 roku, a ich muzyka potrafi przenieść w inny wymiar. Być może nie wiecie, że zaczynali grać jako Dzieci Przemysłowej. Nazwa De Indigo to odwołanie do koncepcji Dzieci Indygo i przyjęli ją w roku 2008. I rzeczywiście – trzeba przyznać, że ciężko zaszufladkować ich według określonego schematu i z pewnością mają w sobie pewną magnetyczną siłę o której mówi się w przypadku Dzieci Nowej Ery. Obecnie skład zespołu to Dawid Staniek – wokal, gitara; Paweł Marciniak – gitara solowa; Piotr Maciej Papierski – perkusja oraz Adam Polkowski – gitara basowa. Reklamować ich specjalnie nie trzeba bo najlepiej o nich mówi ich twórczość.

Wisienką na Rock & Rollowym piątkowym torcie w Starej Przepompowni będzie zespół 8 lat w Tybecie. Pochodzą ze Strumienia, na scenie obecni ponad dekadę. I nadal w ich graniu czuć pasję i świeżość. Wystarczy dodać, że ich tegoroczny singiel „Po co tyle słów?” podbił rockowe listy przebojów. Stara Przepompownia jest kolejnym przystankiem na ich trasie i zapewne kolejnym miejscem w które uderzą z mocnym rockowym brzmieniem.

My już teraz nie możemy się doczekać piątkowej imprezy. Nogi same chcą tupać o parkiet, a włosy bujać się w rytm gitar. Klimat Starej Przepompowni powinien idealnie wpasować się w muzyczne propozycje zaproszonych gości i mamy nadzieję, że również odliczacie nerwowo czas do tego wydarzenia. Koneserzy muzyki oraz wybornych trunków znajdą dla siebie również coś wartościowego na naszym gitarowym barze.

 

Dodatkowym wydarzeniem przed piątkową imprezą będzie prezentacja i ważenie zawodników, którzy w sobotę zmierzą się na gali mieszanych sportów walki Octagon NO MERCY w Ostrowie. Początek o 18:30. Zapraszamy Was również tam.

 

23 Września 2016
Start: 20:00
Bilety: 15ZŁ | VIP 20ZŁ

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje stolików
tel: 600 583 353