Wszystko

Prosto z Przepompowni
28 kwiecień 2019

Rockowa Majówka w Starej Przepompowni

Już w najbliższy czwartek – 2. maja – zapraszamy wszystkich miłośników gitarowego grania do Klubu Stara Przepompownia. Szykujemy dla Was koncertowe uderzenie na majówkę. Dwa zespoły, dużo ciekawej muzyki i przede wszystkim rockowa atmosfera, która idealnie pasuje do naszej miejscówki. Kolejny dzień jest dniem wolnym od pracy, a więc nie musicie obawiać się nieprzyjemnej pobudki po imprezie. Możecie bawić się z nami do woli!

Na naszej scenie pojawią się dwie kapele: Klaustrofobia oraz De Indigo.

Pierwsi bohaterowie naszej czwartkowej imprezy reprezentują Tychy i w swojej muzyce szeroko czerpią z rockowych brzmień, nie bojąc się przy tym mocniejszych rytmów. Dodatkowo w swojej twórczości przemycają także elementy rapu i przede wszystkim emanują dobrą energią co gwarantuje sporo emocji podczas ich występów na żywo.

Kolejna grupa to dobrze znana słuchaczom w regionie formacja De Indigo. Miłośnicy alternatywnego rock and rolla mogący swoją charyzmą zarazić całe tłumy miłośników dobrej muzyki. Do tej pory grupa wydała dwa pełnoprawne albumy i szykuje właśnie trzeci krążek, który promuje ich najnowszy singiel.

Skoro gitarowego grania będzie sporo… to idealnie odnajdziecie się również przy naszym gitarowym barze. Ten jak zwykle zarządzany przez naszych barmanów czeka na Was suto zastawiony najlepszymi trunkami ze wszystkich stron świata. Będzie zatem coś dla koneserów dobrej whisky, jak i miłośników kolorowych drinków czy zimnego piwa.

Majówka to czas spotkań ze znajomymi, czas odpoczynku oraz dobrej zabawy. My jak zawsze staramy się przygotować dla Was różnorodne imprezy by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Czwartek na rockowo idealnie wpisuje się w klimat muzycznej różnorodności Klubu Stara Przepompownia. Jednocześnie zachęcamy Was – sprawdźcie cały kalendarz naszych „majówkowych” wydarzeń bo będzie się działo sporo 😉

Tymczasem widzimy się już w czwartek – start o 20:00.

Bilety:

Normalny – 20 PLN

VIP – 30 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl