Wszystko

Prosto z Przepompowni
22 styczeń 2019

Rosalie. w Klubie Stara Przepompownia

W najbliższy piątek zapraszamy na kolejny koncert w Klubie Stara Przepompownia. Tym razem na naszej scenie zaprezentuje się Rosalie. To jedna z najciekawszych artystek młodego pokolenia w Polsce, która łączy ze sobą najlepsze elementy czarnej muzyki ze współczesną elektroniką. Jej twórczość w szybkim tempie zyskała przychylność publiczności w kraju i uznanie krytyków. Tym razem będziecie ją mogli podziwiać na żywo w wyjątkowej scenerii naszego klubu.

Artystka urodziła się w Berlinie, wychowała w Poznaniu, a w jej kawałkach słychać miłość do R&B oraz muzyki lat 90 z USA. Rosalie jednak nie kopiuje innych, a sama mocno stawia na indywidualny styl, który przykuwa uwagę słuchaczy. Swój debiutancki album pt. „Flashback” wydała w 2018 roku nakładem wytwórni Alkopoligamia.com. Krążek ten znalazł się w pierwszej 10 notowania OLiS, czyli najlepiej sprzedających się płyt w kraju.

Ponadto Rosalie. ma na swoim koncie kilka singli oraz materiał Enuff EP z roku 2016. Od pojawienia się na scenie w roku 2015 zdążyła już gościć na wielu prestiżowych festiwalach jak choćby Spring Break czy Open’er Festival. Sama wokalistka głośno mówi o tym, że koncerty to jej żywioł – zatem jeśli jesteście fanami jej kawałków, to występ na żywo tym bardziej powinien Was oczarować.

Po koncercie Rosalie. zapraszamy Was na muzyczne after party, które poprowadzi muzycznie rezydent Klubu Stara Przepompownia – Dr High. Tym razem przeniesiemy się w rytmy house, a impreza jak zwykle potrwa aż wystarczy Wam sił 😉

Początek piątkowej imprezy w Starej Przepompowni o godzinie 21:00, a planowany start koncertu to godzina 22:00. Warto być chwilę wcześniej, by niczego nie przegapić!

Piątek, 25. stycznia 2019

Bilety: 25 PLN

>>>KUP ON-LINE<<<

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia