Wszystko

Prosto z Przepompowni
30 listopad 2016

Rozpoczynamy grudzień w Starej Przepompowni

Do końca 2016 roku już tylko jeden, ostatni miesiąc… ale za to niezwykle intensywny! Przed nami święta i sylwester. Jednak zanim dojdziemy do ostatnich imprezowych aktów tego roku – czas na pierwszy weekend grudnia. Tym razem zapraszamy Was na kolejne czwartkowe whisky night połączone z relaksem przy muzyce z winylowych płyt, następnie przyjdzie pora na piątkową balangę z reprezentantami wytwórni Osterdam Records, a głównym punktem tego tygodnia jest sobotni koncert zespołu XXANAXX. Gotowi?

vinyl-night

Zaczynamy w czwartek wieczorem whisky. W ubiegłym tygodniu był to dodatek do muzycznego jam session. Tym razem proponujemy Wam skosztowanie tego szlachetnego trunku przy dźwiękach z gramofonu. Kultowe utwory z czarnych płyt rozbrzmiewać będą w Klubie Stara Przepompownia już od godziny 20:00. Bierzcie ze sobą swoje ulubione winylowe płyty i bawcie się razem z nami! UWAGA!!! Na barze specjalna promocja na whisky 😉

1 Grudnia 2016 (czwartek)
Start: 20:00
Wstęp wolny!

loverbobban

W piątek zapraszamy na kolejną taneczną imprezę. Po przerwie wspólnie na scenie pojawią się reprezentanci Osterdam Records – Loverdozed oraz Bobik. Wspólnie z nimi zaprezentuje się Majkel. Czego możecie się spodziewać? Sporej dawki dobrych elektronicznych brzmień wzbogaconych indie rockowym sznytem. Mamy nadzieję, że parkiet będzie pełny przez całą noc, a Wy wyjdziecie zadowoleni!

2 Grudnia 2016 (piątek)
Start: 20:00
Bilety: 10ZŁ | VIP 15ZŁ

xxanaxx0312an

W sobotę główny artystyczny punkt tego pierwszego, grudniowego weekendu. Po raz drugi w tym roku do Klubu Stara Przepompownia powróci jeden z czołowych polskich popowo-elektronicznych duetów w ostatnim czasie czyli XXANAXX. Gościli u Nas w lipcu i pokazali, że ich popularność to nie zbieg okoliczności. Kto był – tego zachęcać nie trzeba, kogo nie było – koniecznie musi nadrobić!

3 Grudnia 2016 (sobota)

Start: 20:00

Przedsprzedaż: BILETY24.PL bilet normalny 30 zł |bilet VIP 50 zł
Bilety w dniu koncertu: bilet normalny 40 zł | bilet VIP 60 zł
(Bilety VIP dla osób, które mają ukończone 21 lat)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia