Wszystko

Prosto z Przepompowni
03 styczeń 2018

Rozpoczynamy imprezowy rok 2018!

Zamknęliśmy w naprawdę konkretnym stylu rok 2017. Od Bożego Narodzenia aż do Sylwestra mieliśmy prawdziwe zatrzęsiecie melanżowych propozycji w Klubie Stara Przepompownia. Teraz emocje już opadły. Styczeń zaczyna się rozkręcać, a my nabraliśmy sił do stworzenia czegoś ciekawego dla Was. Nasze noworoczne postanowienie – imprezy na całego! Kto się przyłącza? Sprawdźcie co w najbliższym czasie będzie się działo #ustarej.

Jeszcze w tym tygodniu widzimy się na trzech wyjątkowych wydarzeniach. Zaczynamy w czwartek pierwszym tegorocznym wernisażem. Potem dwie taneczne imprezy na piątek i sobotę. Będzie się działo!

CZWARTEK – „THE ART works” by Janusz Jurek

Ostrowski grafik Janusz Jurek zaprezentuje swoje prace w Klubie Stara Przepompownia. Artysta doceniony został na wielu międzynarodowych pokazach i konkursach. Jedną z jego prac – Bird’s Code – mogli podziwiać m.in. użytkownicy programu Adobe InDesign na całym świecie. Zarówno to, jak i wiele innych wyróżnień pokazuje, że Janusz Jurek jest człowiekiem o nieprzeciętnym talencie, a teraz udowodni, że „sztuka działa” nie tylko w galeriach ale również w innych miejscach pełnych wszelkiego rodzaju aktywności artystycznych – takich jak Klub Stara Przepompownia. Podczas czwartkowego wernisażu warstwę wizualną dopełni również muzyczna podróż. O tą oprawę zadba DreamChach. Kuratorem wystawy, którą w najbliższym czasie będziecie mogli podziwiać w naszym klubie, jest Margarita Dąbrówka.

Start: 19.30

Wstęp: FREE

………………………………………………………

PIĄTEK – City Vibes > Rytm Miasta vol. 5

W piątek zapraszamy na pierwsze taneczne party w roku 2018. Piąty dzień roku, piąta edycja City Vibes – impreza zatem musi udać się na piątkę z dużym plusem! Muzyczną oprawę tej nocy zapewni Wam pomysłodawca i stały rezydent cyklu – DJ Czapa. Wspomagał go będzie DJ kRis, który także nie raz pokazał Wam jak rozkręcać najlepsze imprezy w Klubie Stara Przepompownia. Czego możecie się spodziewać? Urban music, Hip-Hop, R’n’B, Electronic, House – to wszystko wybrzmi podczas imprezowego wieczoru pod hasłem Rytm Miasta. Będziecie mieli okazję zrelaksować się przy barze, a także ruszyć w wir pląsów na parkiecie. Bierzcie znajomych i rozpocznijcie pierwszy tegoroczny weekend w Klubie Stara Przepompownia!

Start: 21.00

Wstęp: 10/20 PLN

………………………………………………………

SOBOTA – Prywatka vol. 9

Centralnym punktem weekendu jak zwykle będzie sobotnia propozycja imprezowa. Powracamy w nowym roku z dobrze znanym cyklem, i to w szczególnej odsłonie. Po raz dziewiąty już zapraszamy w nasze skromne progi na Prywatkę! Dobrze wiecie co to oznacza. Najlepsza muzyka od starych hiciorów, przez radiowe petardy aż po taneczne bomby! Do tego dużo pozytywnej zabawy i przyjacielska atmosfera. Tym razem gospodarzami wieczoru będzie „3 króli”. Z dalekich stron w kierunku melanżu zmierzają zatem – DJ Czapa, Pan Muszka oraz DJ kRis. Rezydenci Klubu Stara Przepompownia łączą siły i zapowiadają najlepsze otwarcie 2018 roku dla miłośników imprezowego szału! Bierzcie znajomych i zapraszajcie ich na naszą prywatkę 😉

Start: 21.00

Wstęp: 15/25 PLN

Tak otwieramy rok 2018 w Klubie Stara Przepompownia!!!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia