Wszystko

Prosto z Przepompowni
05 grudzień 2017

Roztańczone Mikołajki – charytatywnie z Pompą!

Już jutro Mikołajki. Z tej okazji sympatyczny Święty Mikołaj z brodą, w swoim czerwonym kubraczku i czapce z pomponem odwiedza również wszystkich gości Klubu Stara Przepompownia. I ma dla Was wyjątkową propozycję. Będzie sporo aktywności, dużo tańca, dobrej muzyki oraz pozytywnej atmosfery w świątecznym klimacie. Przy okazji będziecie mieli okazję sami wejść w rolę Świętego Mikołaja i pomóc w szczytnym celu.

Podczas Mikołajek będziecie mogli nauczyć się kroków Salsy, a specjalny blok w tym temacie poprowadzi dla Was niezawodny Arkadiusz Giel. Kto odwiedził już Salsowe Praktisy w Klubie Stara Przepompownia, tego do wspólnej zabawy zapraszać nie trzeba. Kogo jeszcze nie było – to właśnie okazja, by po raz pierwszy spróbować swoich sił w gorącym latynoskim pląsie. Nie ważne czy umiesz tańczyć czy nie – wszyscy znajdą swoje miejsce podczas zabawy w rytmach Salsy.

Mamy również propozycję dla fanów Zumby! Ta energetyczna i pozytywna forma aktywności zawita do Klubu Stara Przepompownia za sprawą wulkanów energii, czyli instruktorów: Daria Krakowska, Marika Wojtowicz-Puchalska, Izabela Kusza i Tomasz Wnuk pokażą Wam co znaczy prawdziwa Zumba Fitness! Wiemy dobrze, że ostrowianie potrafią i lubią bawić się podczas zumbowych eventów. Więc bierzcie znajomych i wspólnie zróbmy coś fajnego.

Jeśli po bombie wrażeń nie zabraknie Wam sił, to możecie bawić się z nami dalej! Muzyczne afterparty w latynoskich rytmach zapewni niezawodny rezydent Klubu Stara Przepompownia. Znacie go z cykli takich jak Latino Fever, Prywatka czy Projekt DISCO. Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta – przed Wami jedyny w swoim rodzaju DJ kRis, który już nie może się doczekać okraszenia jutrzejszych Mikołajek swoimi muzycznymi wyczynami. Ojj będzie się działo!

Intensywna Mikołajkowa środa z charytatywnym akcentem w Starej Przepompowni!

Naszymi działaniami wspieramy w walce o zdrowie Maksymiliana Mareckiego, który liczy na pomoc wszystkich Świętych Mikołajów!!!

Start: 19.00

Wstęp: dobrowolna darowizna na leczenie Maksa

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia