Wszystko

Prosto z Przepompowni
20 czerwiec 2018

Rytual „Noc Ognia” – II Urodziny Starej Przepompowni

Trzeciego dnia zabawy, na drugie urodziny Klubu Stara Przepompownia – lecimy na sto dwa! Nasza imprezowa miejscówka słynie z najlepszych imprez dla miłośników klubowego grania, elektronicznych rytmów, brzmienia house czy techno. I właśnie dla wielbicieli takich dźwięków odpalamy sobotni Rytual. Po raz kolejny będą dwie sceny, kilku artystów i moc atrakcji dodatkowych. Sprawdźcie czego możecie spodziewać się po urodzinowej „Nocy Ognia”!

Scena TECHNO (Klub)

Gwiazdą wieczoru na naszej klubowej scenie będzie Angelo Mike. Pochodzący z Nowego Sącza artysta związany z Sentence Records. Jeden z ciekawszych producentów i DJ, którzy obracają się klimatach muzyki house i techno w kraju. Jego inspiracje sięgają jednak o wiele dalej, a przygotowany na urodziny Starej Przepompowni set z pewnością trafi w gust najbardziej wybrednych klubowiczów.

Klubową scenę ponadto rozkręci rezydent Klubu Stara Przepompownia – Dr High. Możecie znać go z imprez pod szyldem Avangardy czy cyklu MorE. Ponadto jest jednym z mózgów cyklicznego projektu Swee., który także na dobre przyjął się w naszym klubie. Energia, pozytywny vibe i szerokie horyzonty powodują, że imprezy rozkręcane przez tego twórcę cieszą się dużym uznaniem.

Muzycznie scenę techno uzupełni Mass. Ten gość nie uznaje kompromisów. Bawimy się albo dobrze, albo wcale. Możecie być pewni, że jego występ nie pozwoli Wam wyjść z imprezowego transu, a skoro hasłem wieczoru jest „Noc Ognia”, to z pewnością przygotowane przez niego propozycje będą niezwykle gorące.

Za wizualizacje podczas sobotniej imprezy w Klubie Stara Przepompownia, na scenie techno, odpowiadał będzie niezawodny VJ Kiddlucky.

Scena HOUSE (Ogródek)

Na naszej plenerowej scenie, przed Klubem Stara Przepompownia, królowała będzie muzyka house i ogniste atrakcje. O oprawę wieczoru zadba dwójka artystów, którzy także nie po raz pierwszy swoimi występem uwiecznią party #ustarej.

Będą to Dylan QR, a także Wlodee. Już teraz możecie spodziewać się solidnej porcji dobrej muzyki w ich wykonaniu. Ponadto przed klubem szykujemy dla Was również pokaz tańca ognia w wykonaniu grupy Step To Freedom. Będzie się działo!

Przy okazji imprezy – na dużym ekranie w klubie – będziecie mogli obejrzeć również kolejny mecz piłkarskiego Mundialu. Tym razem Niemcy zagrają ze Szwecją.

Zapraszamy do Klubu Stara Przepompownia już od godziny 20:00!

Bilety:

Normalny – 25 PLN

VIP – 35 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia