Wszystko

Prosto z Przepompowni
29 październik 2019

Rytual „Sabat Czarownic” by The Kraken

Idą duchy, idą strachy, noc to będzie pełna przygód. Przed nami kolejne Halloween! Najstraszniejszą noc roku przekuwamy w jedną z najbardziej imprezowych. Przygotowaliśmy całą moc atrakcji – świetni artyści, wyjątkowy wystrój, dwie sceny i niepowtarzalna atmosfera. Wszystko to już w najbliższy czwartek w murach Klubu Stara Przepompownia oraz w muzycznym namiocie.

W tym roku Halloween napędza razem z nami The Kraken – duch legendarnego potwora z mórz i oceanów zamknięto szczelnie w butelkach, ale w czwartek wypuścimy bestię na wolność i zobaczymy co się wydarzy…

Z pewnością sporo będzie działo się na naszych scenach. Wewnątrz Klubu Stara Przepompownia królować będzie najlepsza elektronika z rytmami techno, house, deep house i progressive na czele. Klubową scenę „Rytual” rozgrzeją:

  • LuLu Malina
  • Glasse
  • Side Effect
  • Dr High

W nieco inne klimaty uderzymy w namiocie „Party Mix by The Kraken”. Tam łowcami duchów i siewcami dobrej zabawy będą nasi rezydenci, którzy szykują dla Was solidną mieszankę czarnych rytmów, popu czy też klubowych remixów najbardziej znanych tanecznych kawałków. Za konsolą staną:

  • DJ Czapa
  • kRis

Muzyka, dobre drinki i… no właśnie – w końcu to Halloween więc nie gwarantujemy Wam spokojnej nocy! Działo się będzie sporo i nikt nie wie jakie stwory nawiedzą nas podczas tej nocy. Spróbujcie je ujarzmić. Startujemy już o 21:00!

Czwartek, 31. Października 2019
Start: 21.00
Bilety:
Normalne 35 PLN
VIP 50 PLN / Ostatnia pula 60 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl