Wszystko

Prosto z Przepompowni
17 czerwiec 2019

Rytual „Trójoka Sowa” – Siasia x Weikum | 3. Urodziny KSP

Rozpoczynamy imprezowy maraton z okazji trzecich urodzin Klubu Stara Przepompownia. Na początek propozycja dla wszystkich fanów techno i tech-house. Powracamy z cyklem Rytual. Bawimy się już w najbliższą środę – czwartek jest dniem wolnym od pracy, a więc wszystkie znaki wskazują, że warto odwiedzić nasz klub.

Cykl Rytual ma już grono oddanych fanów, a na każdej kolejnej edycji stawiamy sobie poprzeczkę coraz wyżej. Tym razem Rytual będzie częścią urodzinowego tygodnia w Klubie Stara Przepompownia. Po raz kolejny bawimy się na dwóch scenach, odwiedzi nas spore grono artystów i nie zabraknie atrakcji. Muzyka i wizualizacje na najwyższym poziomie, do tego wyjątkowa oprawa i niepowtarzalne miejsce. Bądźcie razem z nami!

Hasłem przewodnim urodzinowej edycji Rytualu będzie „Trójoka Sowa”, a cały klimat imprezy obracał się będzie wokół fantastyki oraz najlepszych rytmów techno i tech-house. Proponujemy Wam najlepsze sety na dwóch scenach:

SCENA TECH-HOUSE (klub)

>>> WEIKUM

>> Deep Infect

>> DJ Asca

>> .wju (wizualizacje)

SCENA TECHNO (ogródek)

>>> Siasia

>> Dr High

Będzie się działo! Świętujcie razem z nami 3. Urodziny Klubu Stara Przepompownia! Od środy do niedzieli – codziennie coś dobrego 😉

Środa, 19. Czerwca 2019
Otwarcie klubu: 21.00
Bilety:
Normalne I pula 25 zł / ostatnia pula 50 zł
VIP 40 zł

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl