Wszystko

Prosto z Przepompowni
26 październik 2018

Rytualne „Dziady” w Starej Przepompowni

Przed nami najstraszniejsza noc roku… Przed nami noc duchów i strachów… Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie? Co to będzie?… Będzie to konkretne Rytual Night w wyjątkowym klimacie i jak zwykle w jedynej w swoim rodzaju scenerii Klubu Stara Przepompownia. W tym roku wynosimy Halloween na wyższy poziom. Zapraszamy na wyjątkowy spektakl.

Dla jednych wymysł zachodniej kultury, dla innych coroczna tradycja – dla nas Halloween jest po prostu kolejną okazją by dać Wam coś innego, coś dobrego, coś czego nie zapomnicie. Szykujcie się na Rytual…

>>>Dziady część I – TECHNO

Miejsce akcji: Główna scena w Klubie Stara Przepompownia

Występują: Blooma Live Act, MATUSH, Dr High oraz VJ Kiddlucky

Główna część środowych „Dziadów”. Nasi kapłani będą przyzywać duchy, czarować setami i rozkręcać szaloną noc. Wśród gwiazd tej nocy na naszej scenie reprezentanci Suara Records – Deas i A_GIM czyli duet Blooma oraz członek Groove Tom Records – MATUSH. Klubową scenę uzupełnia rezydent Starej Przepompowni Dr High, a stronę wizualną jak zawsze ogarnia VJ Kiddlucky.

>>>Dziady część II – G-HOUSE/ TECH-HOUSE

Miejsce akcji : Namiot przed Klubem Stara Przepompownia

Występują: Czapa, Dr Pussy, Mass

Na zewnątrz szykujemy dla Was drugi akt wieczoru Halloween. Trio w składzie: Czapa, Pussy i Mass wykręcą szalone muzyczne miksy, którą z pewnością wyciągną z zaświatów zjawy pragnące szalonej imprezy. Nie ważne ile stopni pokaże termometr – na pewno będzie tam niezwykle gorąco.

>>>Dziady część III – DRINK & CHILL

Miejsce akcji: Gitarowy bar w Klubie Stara Przepompownia

Występują: Barmani naszego lokalu

Trzecim i ostatnim, a z pewnością nie najmniej ważnym elementem „Dziadów” będzie nasz gitarowy bar. Seanse spirytystyczne i inne tajemne eliksiry tej nocy ochronią Was przed strachami i pozwolą przetrwać tę noc pełną grozy w dobrym nastroju.

…………….

Szykujemy dla Was również kilka dodatkowych atrakcji: specjalny wystrój klubu, inscenizacje na scenie, wyjątkowy make-up i kilku przerażających gości…

Środa, 31. Października 2018
Otwarcie klubu: 21.00

Bilety:
Normalne – 35 zł
VIP – 50 zł

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl