Wszystko

Prosto z Przepompowni
19 marzec 2019

Salsowe urodziny grupy… Salsa Ostrów!

Gdzie świętować swoje urodziny jeśli nie w Klubie Stara Przepompownia? To idealne miejsce na każde party, a wie o tym doskonale ekipa Salsa Ostrów, która w piątek zaprasza wszystkich miłośników dobrej, tanecznej zabawy na swoje piąte urodziny! Będzie się działo, więc jeśli lubicie latynoskie rytmy to wpadajcie właśnie do nas!

Piątkowa impreza dedykowana jest wszystkim, którzy kochają taniec – w szczególności ten o latynoskim zabarwieniu. Będzie zatem sporo salsy ale nie tylko! Drugim motywem przewodnim tej nocy będzie równie ekscytująca bachata! Właśnie w takich rytmach planujemy – wspólnie z ekipą Salsa Ostrów – porwać Was na parkiet.

Ponadto możecie spodziewać się również pewnej dawki reggaetonu, i właśnie w takich klimatach będzie przebiegała cała noc. Nie sposób zatem będzie się nudzić, a nogi same poderwą się do tańca. O to byście sprawnie i w dobrym stylu świętowali te urodziny zadbają roztańczeni instuktorzy, a nie zabraknie także mistrzowskich pokazów w ich wykonaniu.

Swoje umiejętności zaprezentują przed Wami:

22:30 Arek Team – salsa kubańska
23:10 Julia – salsa liniowa
23:30 Ania i Sławek – bachata

Po tym wszystkim nie zostaje nic innego jak samemu oddać się latynoskiemu szaleństwu!

Sami będziecie mogli wybrać który styl pasuje Wam najbardziej, a być może będzie to początek prawdziwej pasji i tanecznej drogi. Na każdej kolejnej imprezie będzie mogli już poczuć się jak w samym sercu latynoskiej fiesty!

Nasz urodzinowo-taneczny wieczór rozpoczynamy punktualnie o godzinie 21:00.

Za muzycznymi sterami rezydent Klubu Stara Przepompownia i gospodarz projektu Latino Fever – DJ kRis, a więc możecie być pewni że dobrej muzyki nie będzie brakować!

Piątek, 22. Marca 2019
Bilety: 15ZŁ

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
Klub Stara Przepompownia