Wszystko

Prosto z Przepompowni
06 luty 2020

Sarius w Starej Przepompowni

Czas na koncertowe zakończenie tygodnia dla fanów rapu. Do Klubu Stara Przepompownia tym razem przyjedzie Sarius. W najbliższą niedzielę będziemy zatem świadkami konkretnej energii płynącej ze sceny, a my mamy nadzieję na odwzajemnienie tego samego ze strony publiczności. Macie już bilety? Jesteście gotowi? Z kim widzimy się w niedzielę?

Sarius – rocznik ’92, pochodzący z Częstochowy raper, który charyzmą i skillsami mógłby obdzielić kilka miast. Na scenie zadebiutował w 2013 roku – właśnie wtedy pojawił się nakładem Asfalt Records jego album „Blisko leży obraz końca”. Z kolejnym materiałem wrócił rok później. Płyta nosiła tytuł „Daleko jeszcze?”. W 2015 ukazał się materiał „Gdzieś to już słyszałem. Mixtape” z kolei w 2016 ostatnia płyta Sariusa w Asfalcie – „I żyli krótko i szczęśliwie”.

Następnie raper postanowił działać pod własnym szyldem, czego efektem jest płyta „Antihype”. Piąta solowa płyta Sariusa została wydana w jego wytwórni, która także nazwana została Antihype. Krążek zdobył status Złotej Płyty. To jednak był dopiero początek sukcesu sprzedażowego, bowiem kolejna płyta pokryła się Platyną! Był to krążek „Wszystko co złe” z 2018 roku. W minionym roku z kolei Sarius wypuścił materiał „Pierwszy dzień po końcu świata”.

To właśnie w związku z tą płytą Sarius ruszył w Pierwszą Trasę Po Końcu Świata – czyli trasę koncertową, która już w najbliższą niedzielę zawita do Klubu Stara Przepompownia. Jeśli chcecie być tego częścią, a każdy fan rapu powinien, to już teraz planujcie wizytę u nas na koniec tygodnia. Ostatni dzień tygodnia… za to pierwszy po końcu świata.

Przed Sariusem wystąpi support, który zapewni ekipa 64 FLOOW  w składzie  64China x Tango, Szymansky.

Kup już teraz bilety ON-LINE

Niedziela, 9. lutego 2020
Start: 21:00
Bilety:
Normalne – 35/40/45/50 PLN
VIP (Antresola) – 55/60 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia