Wszystko

Prosto z Przepompowni
18 luty 2020

Sebastian Riedel & Cree znów w Klubie Stara Przepompownia

Lubimy wracać do tych wydarzeń, które cieszyły się Waszym zainteresowaniem i były ciepło wspominane przez naszych gości. Dlatego też, gdy tylko pojawiła się taka okazja, postanowiliśmy znów zaprosić do nas Sebastiana z zespołem Cree. Możecie spodziewać się naprawdę rewelacyjnego koncertu. Kto był ten wie – kogo zabrakło, ten koniecznie musi nadrobić koncertowe zaległości! Zapraszamy już w piątek.

Zespół Cree powstał w Tychach w roku 1993. Nazwę grupy wymyślił legendarny Rysiek Riedel – ojciec Sebastiana. Na początku grupa szlifowała swój styl, a pierwszy oficjalny materiał Cree wypuściło w roku 1998. Od czasu debiutanckiej płyty zatytułowanej po prostu „Cree” formacja nagrała również kolejne. W 2002 roku „Za tych…”, następnie „Parę lat” w roku 2004. Później przyszedł czas na płytę „Tacy sami”, która na rynku ukazała się w 2007. Kolejna studyjna produkcja , to rok 2012 – krążek zatytułowano „Diabli nadali”. Rok później ukazał się album „Wyjdź”, a siódmy materiał w dorobku zespołu wydano w roku 2015 – mowa tu o „Heartbreaker”.

W swoim dorobku Sebastian Riedel wraz z grupą Cree mają również dwie produkcje koncertowe. Są to „15 Cree”, a także „Live”.

Skład zespołu tworzą:

Sebastian Riedel – gitara, śpiew, harmonijka
Bartosz Miarka – gitara
Lucjan Gryszka – gitara basowa
Kuba Majerczyk – perkusja
Adam Lomania – instr. Klawiszowe

Jeśli macie ochotę na solidną dawkę polskiego rocka – musimy być razem z nami!

Początek koncertu ok. 22:00, a po nim oczywiście rozkręcamy muzyczne after party.

Piątek, 21. Lutego 2020

Start: 20:00 (otwarcie klubu)

Bilety: 60 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl