Wszystko

Prosto z Przepompowni
22 październik 2019

Sensual Night vol. 11 X Bartes X Dr High

Zapraszamy już w najbliższy piątek na jedenastą edycję projektu Sensual Night. Po raz kolejny nie zabraknie atrakcji. Przygotowaliśmy dla Was pokazy Pole Dance, a także solidną porcję dobrej muzyki. Ponadto proponujemy pełen wachlarz trunków w barze. Rozpoczęcie weekendu zapowiada się znakomicie!

Sensual Night to bardziej zmysłowa strona imprez w Klubie Stara Przepompownia. Proponujemy Wam przede wszystkim wyjątkowe pokazy tańca Pole Dance – od pokazów solowych, przed duety, od zmysłowych i sensualnych występów aż po pełne ekspresji popisy umiejętności. Sensual Night to dobra okazja by na żywo zobaczyć tę formę tanecznych popisów. Przy okazji możecie również dobrze się bawić na parkiecie.

Tym razem proponujemy Wam rytmy house. Klub Stara Przepompownia staje się propagatorem i ambasadorem tych brzmień w naszym regionie a więc miło nam poinformować, że właśnie house będzie królował podczas piątkowej nocy. Na naszej scenie pojawi się dwóch dżentelmenów – rezydent naszego klubu Dr High oraz gość specjalny – Bartes.

Gwiazda piątkowej nocy to jeden z nielicznych reprezentantów naszej rodzimej sceny klubowej, który może pochwalić się kilkukrotnym występem w najbardziej gorących miejscówkach imprezowych na Ibizie. Stały gość poznańskich klubów, uczestnik wielu popularnych eventów oraz prezenter radiowy. Z pewnością miłośnicy clubbingu docenią jego propozycje. Będzie naprawdę konkretne brzmienie.

Jeśli macie ochotę rozpocząć weekend w dobrym stylu, to wpadajcie do Klubu Stara Przepompownia już w najbliższy piątek od 21:00!!!

Piątek, 25. Października 2019
Start: 21:00
Bilety: 20 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia