Wszystko

Prosto z Przepompowni
10 październik 2018

Sensualna siódemka w sobotę! B4 Sensual Championship Party

Zapraszamy na siódmą edycję Sensual Night do Klubu Stara Przepompownia. W sobotę po raz kolejny będziecie świadkami zmysłowych pokazów na naszej scenie, pełnych piękna i gracji. Nie zabraknie jak zwykle dobrej klubowej muzyki oraz nowości przy gitarowym barze. Jeśli tęskniliście za tym cyklem, to nie ma co się dłużej zastanawiać – ruszamy o godzinie 21:00. Dodajmy jeszcze, że ta edycja jest przedsmakiem mistrzostw Pole Dance, które już w grudniu w Starej Przepompowni!

W sobotę odsłaniamy bardziej zmysłową i ekscytującą stronę naszych imprez. Po raz siódmy bawimy się wspólnie z Sensual Studio. Dziewczęta zaprezentują Wam swoje umiejętności na scenie, a ponadto nie zabraknie też imprezowego uderzenia od m.in. DJa Czapy i Dr Pussy. Już teraz możecie spodziewać się solidnej porcji dźwięku. Będzie muzyka taneczna i chilloutowa. Wszystko w najlepszym wydaniu.

Na naszej scenie gościnnie swoje umiejętności zaprezentują dwie jurorki grudniowych Sensual Championship. Będą to:

Berenika Nienadowska – zdobywczyni 2. miejsca w siódmej edycji polskiej serii Mam Talent TVN, zdobywczyni 3. miejsca w Pole Arnold Spain 2018, finalistka wielu prestiżowych zawodów jak POLE DANCE SHOW (2017 i 2018), Paranoia Pole Championship (2016), Alex Pole Championship (2017), Pole Theatre Latvia (2018) oraz wielu innych.

Kateryna Gromova – Pole Dance / Exotic – pochodząca z Kijowa na Ukrainie, finalistka m.in Pole Theatre Poland 2017, Esensai Championships 2017 oraz zwyciężczyni II. Zagłębiowskich Mistrzostw Pole Dance.

Ojjj będzie się działo, a jeśli już teraz ciekawi jesteście co szykuje się podczas Sensual Championship 2018, to koniecznie sprawdźcie na stronie wydarzenia >>> KLIK <<<.

Sobota, 13. Października

Start: 21:00

Bilety : 20 PLN | 30 PLN | 35 PLN

Partnerami wydarzenia są:

Sensual Championship 2018:
SunPole
Polska Społeczność Pole Sport
Malowanie Światłem – Tomasz Gas

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia