Wszystko

Prosto z Przepompowni
05 marzec 2019

Sensualny Dzień Kobiet!

W piątek zapraszamy na imprezę dedykowaną płci pięknej. Świętujemy dzień kobiet a zrobimy to w wyjątkowym stylu podczas specjalnej odsłony projektu Sensual Night. Po raz kolejny nie zabraknie w imprezowym repertuarze pokazów Pole Dance, a tym razem występy wzbogacone zostaną o pokazy Aerial Hoop. Będzie również dużo dobrej muzyki i przysmaków za gitarowym barem.

Dzień kobiet zawsze świętować powinno się przez cały rok, ale jednak 8. marca to wyjątkowa data w kalendarzu. I właśnie tego dnia wszystkie Panie zasługują na dodatkowe atrakcje. Pamięta o tym doskonale Klub Stara Przepompownia i zaprasza Was na imprezę, która współorganizowana jest z Sensual Studio. To właśnie Pole Dance jest tym, co w ostatnich latach stało się bardzo popularną formą aktywności bardzo wielu reprezentantek płci damskiej. My więc zapraszamy Was na wieczór, gdzie pokazów Pole Dance nie zabraknie.

Na naszej scenie swoje umiejętności zaprezentują Wam: Klaudia Kwiatos oraz Joanna Kuropatwa. W programie znajdzie się m.in. pokaz w formie Exotic, Pole Dance w duecie czy wreszcie coś, czego jest w Klubie Stara Przepompownia nie było – pokazy Aerial Hoop, czyli akrobacje na kole. Mamy nadzieję że taka propozycja piątkowego dnia kobiet w Klubie Stara Przepompownia przypadnie Wam do gustu.

Poza czymś dla oka, będzie też coś dla ucha. Muzyczna oprawa nocy w wyjątkowych rytmach house, g-house i przy najlepszych remixach popowych hitów. To wszystko zaserwuje Wam znany już dobrze duet DJski. Na naszej scenie za konsolą staną zatem po raz kolejny DJ Czapa oraz Dr Pussy. Możecie spodziewać się od nich sporej dawki energii.

Rozpoczynamy już o godzinie 21:00!

Piątek, 8. marca 2019
Start: 21:00
Bilety :
Normalne – 20 PLN
VIP (Antresola) – 30 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia