Wszystko

Prosto z Przepompowni
19 październik 2017

Siedem powodów by wpaść na Latino

W najbliższą sobotę spotykamy się na jednej z Waszych ulubionych imprez, które cyklicznie serwujemy w Klubie Stara Przepompownia. Mowa oczywiście o Latino Fever vol. 7. Gorące rytmy za każdym razem przyciągają wielu fanów takich klimatów, a wspólna zabawa nie ma końca. Jeśli dobrze znacie już cykl Latino Fever – zapewne nie trzeba Was namawiać na kolejną wizytę w naszym klubie. Natomiast jeśli przegapiliście poprzednie edycje – mamy dla Was siedem powodów, które odpowiedzą na pytanie: Dlaczego sobotni wieczór spędzić #ustarej?

Po pierwsze – przez kilka minionych dni pogoda nas rozpieszczała, ale już powoli czas żegnać ciepłe słoneczko  i na dobre przywitać się z jesienią. My gwarantujemy, że przynajmniej przez sobotnią noc lato będzie trwało w pełni. Kolorowe drinki, gorące rytmy i atmosfera w Klubie Stara Przepompownia pozwolą Wam wrócić na wakacje!

Po drugie – któż nie lubi od czasu do czasu poszaleć na parkiecie? U nas będziecie mogli tańczyć do woli. Od otwarcia do zamknięcia lokalu parkiet stoi przed Wami otworem. Możecie szaleć, bawić się i skakać do utraty tchu. Czyż  po całym tygodniu pracy chwila gorących pląsów nie jest czymś cudownym? Więc dajcie porwać się muzyce i zapraszamy do zabawy 😉

Po trzecie – chcecie tańczyć ale nie umiecie? Żaden problem. Podczas cyklu Latino Fever specjaliści od tańców latynoskich prezentują Wam podstawowe kroki kilku tańców. Będziecie mogli nie tylko złapać bakcyla, ale także pochwalić się swoimi nowymi umiejętnościami znajomym. To co? Nauczymy się razem jak tańczyć salsę?

Po czwarte – znacie naszego rezydenta DJa kRisa? No właśnie – ten gość, to człowiek-orkiestra. Kojarzycie go z cyklu Prywatka, z imprez PROJEKT DISCO, ale jego znakiem rozpoznawczym jest właśnie Latino Fever. Starannie wyselekcjonowane kawałki, dużo serca włożonego w muzykę i szeroki uśmiech. DJ kRis nie pozwoli Wam się nudzić, DJ kRis nie wypuści Was z parkietu! Wpadajcie i zobaczcie co przygotował tym razem.

Po piąte – nasi barmani mają głowy pełne pomysłów, a latynoskie klimaty udzielają się również im. Sprawdźcie wykwintne propozycje serwowane na gitarowym barze. Spróbujcie trunków z całego świata, które wybraliśmy specjalnie dla Was. Chwila relaksu, nutka dobrego smaku – i z powrotem widzimy się na parkiecie.

Po szóste – poza nauką tańca, będziecie mogli także podziwiać profesjonalistów w akcji! Gorąca muzyka, gorące ruchy i wyborna technika. To prawdziwa gratka dla miłośników tańca. Szczególnie tego w latynoskim wydaniu. Animacje podczas tego wieczoru zapewni znany z salsowego praktisu Arkadiusz Giel.

Po siódme – bo najzwyczajniej w świecie w Starej Przepompowni zawsze warto być! Dajemy z siebie wszystko, by każda impreza była wyjątkowa. Starannie planujemy i szykujemy się na każde wydarzenie jednak, to Wy stanowicie największą siłę każdej balangi. Dlatego też zapraszamy już w najbliższą sobotę!

Bilety :
Normalne – 15 PLN
VIP (Antresola) – 25 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl