Wszystko

Prosto z Przepompowni
22 maj 2018

Siema Friday! – druga edycja orzeźwiającego grania w Starej Przepompowni

Klub Stara Przepompownia zaprasza serdecznie na piątkową imprezę. Po raz drugi odpalamy naszą imprezową nowość – Siema Friday! To specjalna propozycja z myślą o nadchodzącym letnim okresie, który chcemy Wam umilić imprezowym muzycznym miksem. Na naszej scenie zaprezentują się rezydenci klubu, nowi goście, a także znani już artyści znani z minionych imprez w naszym klubie. Tym razem wieczór rozkręci DJski duet. Kto? Sprawdźcie sami!

Po raz kolejny Ostrów Wielkopolski odwiedzi DJ Kuart. Ten artysta gościnnie wystąpił już na kilku eventach w naszym Klubie i z ogromną radością wróci po raz kolejny, by rozkręcić piątkowy melanż w solidnie bujających rytmach. Tym razem nie omieszka zarzucić perełką w czarnym rytmie, tanecznym popowym gitem czy falującym kawałkiem w klimatach house. W tym wszystkim wtórował mu będzie rezydent Klubu Stara Przepompownia – DJ Czapa. Człowiek wielu talentów, który zagra Wam od wschodu do zachodu, z północy na wschód. Takie zestawienie gospodarzy wieczoru może zwiastować tylko i wyłącznie solidną dawkę konkretnej zabawy! Warto więc już teraz powiedzieć „cześć” do weekendu, a nawet krzyknąć Siema Friday! I wpadać do nas w najbliższy piątek. Ojj będzie się działo.

Przygotowaliśmy dla Was również kilka nowinek i promocji na barze – śledźcie uważnie nasze social media i rozglądajcie się w klubie 😉

Ruszamy o 21:00.

……………………

Bilety:

10 PLN

Dla Pań mamy również prezent specjalny – do 22:30 wchodzicie na imprezę zupełnie za darmo!!!

……………………

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia