Wszystko

Prosto z Przepompowni
03 marzec 2020

Siema Friday! Przywitaj weekend z Pompą!

W najbliższy weekend sporo będzie się u nas działo. By dobrze wpaść w rytm imprezowej i koncertowej zabawy – zapraszamy już w najbliższy piątek na Siema Friday! Przyjemna, cykliczna propozycja Klubu Stara Przepompownia, która skierowana jest do wszystkich miłośników lekkiej muzyki i dobrej zabawy. Gdy tydzień się kończy, to my krzyczymy głośne SIEMA i rozpoczynamy imprezę!

Siema Friday! jest cykliczną propozycją, która zagości w piątkowy wieczór w Klubie Stara Przepompownia po raz dziewiąty. Idea imprezy jest prosta. Po całym tygodniu dajemy sobie nagrodę w postaci dobrej zabawy. Rozpoczynamy weekend muzycznym uderzeniem w różnorodnym klimacie, dzięki któremu w naszym klubie dobrze poczują się miłośnicy praktycznie każdego sposobu na dobry melanż 😉 Jeśli macie ochotę na przetańczenie całej nocy, jeśli chcecie spotkać się ze znajomymi i przegadać kilka godzin, a może chcecie odstresować się przy barze i posłuchać dobrej muzyki – każdy sposób jest dobry by przywitać weekend.

Tym razem za sterami stanie DJ kRis, czyli jeden z rezydentów Starej Przepompowni, a razem z nim za konsolą pojawi się kolejny z członków naszej klubowej ferajny – McCarpney. Wspólnie pozwolą Wam przenieść się w trochę cieplejsze rejony dzięki muzycznym propozycjom. Kilka godzin dobrej zabawy i starannie wyselekcjonowane kawałki, to właśnie szykujemy na piątkową noc.

!!! UWAGA !!! Wielkimi krokami zbliża się dzień kobiet. My zamiast rajstop i goździków szykujemy dla Pań propozycję specjalną, czyli Happy Hours. Do godziny 23:00 wszystkie damy wchodzą na imprezę zupełnie za FREE!!!

Piątek, 6. marca 2020
Start: 20:00
Bilety : 15 PLN
Do godz. 23:00 LADIES FREE !!!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia