Wszystko

Prosto z Przepompowni
11 lipiec 2018

Siema Friday! Siema Wakacje! Siema Muszka!

Powoli zbliżamy się do końca pierwszej ćwiartki… mowa oczywiście o tegorocznych wakacjach 😉 Z tej okazji runda trzecia naszej imprezowej propozycji na taneczne piątki, czyli cykl Siema Friday! To propozycja nieskrępowanej, różnorodnej muzycznie zabawy na parkiecie w miłej atmosferze pełnej luzu i bez napinki. Jeśli macie dość sztywnych imprez, konwenansów i braku polotu, to trafiliście idealnie. Podczas piątkowego Siema lecimy na pełnym uśmiechu i z naturalną gracją oraz elegancją.

W tym tygodniu wielkie Siema Friday! krzyczy do Was nasz rezydent, człowiek miliona talentów, wulkan pozytywnej energii – Pan Muszka. Podczas tej nocy zabierze Was w muzyczną wyprawę szlakami popowych hitów, czarnych rytmów o mocnym brzmieniu, aż do remixów w klimatach house czy tech-house. To wszystko i wiele więcej wypłynie spod ręki naszego rezydenta, który nie raz i nie dwa rozkręcał już imprezy na scenie Klubu Stara Przepompownia. Bądźcie dla niego życzliwi i zapełniajcie parkiet od pierwszej do ostatniej piosenki, tak by cały czas mógł z pełną mocą podrzucać kolejne taneczne szlagiery.

Piątek, to także ulubiony dzień wszystkich miłośników barowego życia. Początek weekendu, do poniedziałku jeszcze daleko, kilka dni po wypłacie. Nie ma co się zastanawiać tylko ruszajmy wszyscy po zimne piwko, smaczne drinki i resztę wyjątkowych specjałów. Jak nie teraz, to kiedy? Po całym tygodniu pracy należy się zwolnienie obrotów i degustacja nowych specjałów w Starej Przepompowni. Jak zawsze nasi barmani służą radą i pomocą.

Odliczamy już niespokojnie czas do piątku, piąteczku, piątunia… a Pan Muszka przygotował dla Was jeszcze jedną wyjątkową niespodziankę! Pogadał tu i tam, pokręcił za parę korbek i załatwił!

DO 22:30 WSZYSTKIE PANIE NA IMPREZĘ WPADAJĄ TOTALNIE ZA FREE!!!

Piątek 13 pechowy? Nic z tych rzeczy! Nie u nas! Nie na naszej zmianie 😉

Początek imprezy: 21:00

Bilety: 10 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia