Wszystko

Prosto z Przepompowni
31 lipiec 2018

Siema Piątek! Siema Wakacje! Siema kRis!

Coś Wam przypomina to powitanie? Niedawno Siema Friday! mogliście krzyknąć wspólnie z Panem Muszką, a tym razem to inny z naszych rezydentów zaprosi Was na wspólne rozpoczęcie weekendu w królewskim stylu. Od salsy, przez disco, po prywatkowe mixy i latynoskie smaki. Właśnie w takie miejsca zabiera Was podczas naszych imprez DJ kRis, który w piątek zarzuci szalony party mix ze sceny Klubu Stara Przepompownia. Kto wspólnie z kRisem i całą naszą brygadą powita imprezowy, roztańczony, piątkowy wieczór?

Siema Friday! jest cykliczną propozycją, która zagości w piątkowy wieczór w Klubie Stara Przepompownia po raz czwarty. Idea imprezy jest prosta. Po całym tygodniu dajemy sobie nagrodę w postaci dobrej zabawy. Rozpoczynamy weekend muzycznym uderzeniem w różnorodnym klimacie, dzięki któremu w naszym klubie dobrze poczują się miłośnicy praktycznie każdego sposobu na dobry melanż 😉 Jeśli macie ochotę na przetańczenie całej nocy, jeśli chcecie spotkać się ze znajomymi i przegadać kilka godzin, a może chcecie odstresować się przy barze i posłuchać dobrej muzyki – każdy sposób jest dobry by przywitać weekend.

Tym razem za sterami stanie DJ kRis, czyli jeden z rezydentów Starej Przepompowni. Pierwszy weekend sierpnia otworzy dla Was wyjątkową propozycją muzyczką, czym pozwoli Wam dobrze rozpocząć drugą część tegorocznych wakacji. Poza tym podobnie jak podczas minionej odsłony Siema Friday!, tak i tym razem – mamy specjalną propozycję dla wszystkich Pań.

Do godziny 22:30 wszystkie Panie, Damy i Dziewczyny wchodzą na imprezę zupełnie za FREE!!!

Tak więc już teraz zapraszajcie znajomych i rezerwujcie czas, bo piątek będzie gruuuuby!

Start imprezy już o godzinie 21:00!

Bilety : 10 PLN / do godz. 22.30 Ladies FREE

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia