Wszystko

Prosto z Przepompowni
27 maj 2020

Smacznie, kulturalnie z dobrą muzyką – kolejny weekend w Starej Przepompowni!

Szykujemy dla Was sporo atrakcji na najbliższe dni w Klubie Stara Przepompownia. Będzie to kolejny weekend, gdy choć trochę chcemy wrócić do normalności i umożliwić to również naszym gościom! Przygotowaliśmy dla Was wernisaż, kolejne odsłony GastroParty i wiele innych atrakcji. Z kim się widzimy? Kto już stęsknił się za naszym klubem?

CZWARTEK, 28. MAJA – WERNISAŻ WYSTAWY GRAFiKA

Wystawa prezentuje twórczość uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Poznańska 43, kierunku: Technik grafiki i poligrafii cyfrowej. Wernisaż wystawy ma na celu prezentację wytworów graficznych, uczniów klas drugiej i trzeciej technikum, ich postępów oraz rozwoju kreacji artystycznej na przestrzeni roku nauki. Zwraca uwagę odbiorcy na ważność podstaw oraz znajomości historii sztuki, jakie daje świadomość warsztatu graficznego. Grafika warsztatowa, jest zatem inspiracją do tworzenia cyfrowej wersji obrazu, źródłem cennych informacji oraz wiedzy technicznej i artystycznej.

  • Start: 19:00
  • Wstęp: FREE

PIĄTEK, 29. MAJA – GASTROPARTY | JUST HOUSE

Kolejne GastroParty, czyli najlepsza kuchnia z restauracji Trzy Światy, najlepsze drinki serwowane przez barmanów Klubu Stara Przepompownia i oczywiście dobra muzyka! Tym razem McCarpney zaserwuje Wam klimaty house. Będzie smacznie i przyjemnie. Dobry pomysł na początek weekendu? Jak najbardziej! Warto zadzwonić i zarezerwować stolik, a potem spędzić przyjemny wieczór w Waszym ulubionym miejscu.

  • Start: 18:00
  • Zamówienia z kuchni: do 23:00 (pełna karta), do 00:00 (pizza)
  • Wstęp: FREE

SOBOTA, 30. MAJA – GASTROPARTY | BACK TO THE 00’s

W sobotę muzyczne stery przejmie DJ Czapa, który przygotował dla Was mix hitów z pierwszej dekady XXI wieku. Różne style, szalona mieszanka, przyjemny powrót do przeszłości. Zapowiada się naprawdę ciekawie, a przy okazji po raz kolejny będziecie mogli rozsiąść się wygodnie przy stolikach w Klubie Stara Przepompownia i spróbować dobrej kuchni z restauracji Trzy Światy.

  • Start: 18:00
  • Zamówienia z kuchni: do 23:00 (pełna karta), do 00:00 (pizza)
  • Wstęp: FREE

Pamiętajcie o tym, że cały czas dbamy o najwyższe standardy obsługi i przestrzegamy wszelkich zasad rygoru sanitarnego. Mamy nadzieję, że wkrótce wrócimy wszyscy do normalności i będziemy mogli wrócić do czasu szalonych imprez w Starej Przepompowni – no ale już teraz warto złapać trochę przyjemnego dystansu do świata i odetchnąć po trudnym tygodniu. Zapraszamy!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia