Wszystko

Prosto z Przepompowni
23 maj 2018

Sobota: 90’s Party vol. 14 / Finał Ligi Mistrzów!!!

W sobotę zapraszamy Was na kolejne emocje imprezowe i sportowe do Klubu Stara Przepompownia. Zaczniemy od transmisji na żywo finału Ligi Mistrzów w piłce nożnej, a potem ruszymy w taneczną podróż do przeszłości z DJem Dylanem, a to oznacza kolejne spotkanie z dobrze znanym i lubianym cyklem 90’s Party. Z tej okazji otwieramy swoje drzwi dla Was już o godzinie 20:00. Szaleństwo na parkiecie znów potrwa do rana, a więc zbierzcie siły i widzimy się w sobotę.

Głównym punktem imprezy będzie propozycja dla miłośników hitów z lat dziewięćdziesiątych. Gospodarz cyklu – DJ Dylan zaprasza Was po raz kolejny do wspólnej zabawy w rytmach muzyki z archiwum ostatniej dekady minionego wieku. Nie zabraknie więc najlepszych przebojów od gwiazd popu, rocka czy rapu z tamtych lat. Będą kawałki znane Wam m.in. z teledysków MTV czy VIVY, a także przeboje, które trzęsły kultowymi dyskotekami ponad 20 lat temu!

Gościnnie bawić się z nami będzie ekipa Lowdaily, a więc wielbiciele obniżanych samochodów znani z głośnych i pełnych atrakcji imprez. Z takimi ludźmi nie sposób się nudzić, a więc możecie spodziewać się konkretnej zabawy od pierwszego do ostatniego kawałka. Jeśli zatem szukacie najlepszej muzyki, najlepszej zabawy i najlepszej atmosfery – sobotę musicie spędzić razem z nami.

Zanim jeszcze ruszymy na parkiet i odpłyniemy z Britney Spears, Nirvaną, Dr Albanem i całą resztą… to czekają nas niezapomniane sportowe emocje przy finale piłkarskiej Ligi Mistrzów!

Po raz kolejny na dużym ekranie będziecie mogli podziwiać sportowe zmagania w Klubie Stara Przepompownia. W fianle tegorocznej edycji zmierzy się ze sobą broniący tytułu Real Madryt, a także FC Liverpool z niesamowitym w tym sezonie Momo Salahem w ataku. Kto będzie lepszy? Czy Królewscy kolejny raz z rzędu wygrają Champions League i na stałe zapiszą się w historii rozgrywek? Może Liverpool przypomni słynny mecz ze Stambułu i znów sięgnie po tytuł? Musicie to zobaczyć, musicie to poczuć! Początek transmisji o 20:30.

Bilety:

Normalny – 15 PLN

VIP – 25 PLN

Bilety obowiązują na oba wydarzenia, a więc płacąc raz zyskujecie podwójnie 😉 Zapraszamy serdecznie!!!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia