Wszystko

Prosto z Przepompowni
16 maj 2018

Sobota z Taste The Music!

Szalona ekipa Taste The Music znów zagości w Klubie Stara Przepompownia. W najbliższą sobotę odlatujemy w krainę ciepłego, przyjemnego grania w rytmach house. Taneczny wieczór zapowiada się naprawdę imponująco, a więc nie pozostaje nic innego jak po raz kolejny zaprosić Was do wspólnej zabawy. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji, a jeśli szukacie dobrego miejsca na niezapomnianą imprezę – to dłużej zastanawiać się nie trzeba.

Przy tej edycji imprezowego szaleństwa z Taste The Music nie zabraknie niespodzianek. Jak zawsze będzie house w dobrym wydaniu i sporo dobrej zabawy. Ekipa TTM zdążyła nas przyzwyczaić, że każdy ich występ okraszony jest przyjemnym wokalnym wsparciem utalentowanych wokalistów i wokalistek. W najbliższą sobotę za ten element wieczoru odpowiadał będzie John James, którego możecie już kojarzyć z projektów ekipy Taste The Music.

DJska ekipa jak zwykle zapowiada się okazale. Pojawią się artyści, których zapewne też już kojarzycie. Po raz kolejny Klub Stara Przepompownia odwiedzą Loui, Asca oraz Tommy Gustav aka Groove Cocktail. Kto był na minionych imprezach sygnowanych przez Taste The Music, ten doskonale wie na co stać wymienionych wyżej dżentelmenów. Solidna dawka muzyki, która nie pozwala stać w miejscu. Dobry house, dobra elektronika i przede wszystkim niekonwencjonalne podejście i pasja. Wszystko to zachwyci Was po raz kolejny w najbliższą sobotę. Wsiadajcie zatem na pokład i odlatujcie razem z nami w imprezowy lot!

Minione wspólne noce z Taste The Music były bardzo udane, a więc było kwestią czasu powtórzenie tej imprezowej propozycji w Klubie Stara Przepompownia. Jesteście gotowi? Zapraszajcie znajomych i widzimy się już w sobotę. Start – jak zawsze – o 21:00!

Bilety:

Normalny – 15 PLN

VIP – 25 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl