Wszystko

Prosto z Przepompowni
30 listopad 2017

Sobotni melanż i niedzielny Stand-Up. Rap i żarty.

Sobota i niedziela. Weekend w czystej postaci. W Klubie Stara Przepompownia może to oznaczać tylko jedno. Bawimy się pełną parą! W sobotę odpalamy koncertową propozycję z jednym z najpopularniejszych raperów w kraju – Quebonafide. Po koncercie afterparty, czyli wznowienie cyklu znanego z czarnych rytmów – Party Like A Rockstar. Ostatni dzień tygodnia, to z kolei solidna porcja mocnych żartów i ciętego humoru, podczas kolejnego wieczoru ze Stand Upem.

SOBOTA

Na początek ruszamy z koncertową propozycją. Charyzmatyczny raper, szalony MC, idol tłumów. Właśnie takimi określeniami można się posługiwać opisując to, co robi Quebonafide na polskiej scenie muzycznej. W ostatnim czasie próżno szukać bardziej popularnego artysty związanego z hip-hopową otoczką w naszym kraju. Kwestią czasu było, aż autor Ezoteryki i Egzotyki zawita do Ostrowa Wielkopolskiego. Oczywiście, gdzie mógł wpaść jeśli nie do naszego klubu? Od Madagaskaru, po Copacabanę. Od dzikich stepów, aż po scenę w murach Starej Przepompowni. Specjalnie dla wszystkich fanów już w sobotę Quebo zagra swoje największe hity! Pamiętajcie, że widzimy się już od godziny 19:00. Start koncertu przewidziano na godzinę 21:00 – uważajcie, żeby się nie spóźnić!

Po koncertowej energii od Quebonafide widzimy się z naszą cykliczną propozycją. Po krótkiej przerwie wracamy z imprezami dla gwiazd rocka w czarnych rytmach! Party Like A Rockstar edycja siódma, a za muzycznymi sterami niezawodny rezydent Klubu Stara Przepompownia – DJ Czapa, który po raz kolejny zaserwuje Wam to, w czym sam czuje się najlepiej. Wspierał go będzie – będący znów na gościnnych występach w Ostrowie – DJ Kuart, który także dorzuci od siebie kilka tłustych bitów. Początek afterparty tuż po koncercie, około 22:30. Nie może Was zabraknąć!

Bilety:

Koncert Quebonafide: SOLD OUT

Afterparty – Party Like A Rockstar: 15/25 PLN

NIEDZIELA

Kolejne uderzenie nietuzinkowego humoru. Mocnych, a często i ostrych żartów. Panie i Panowie – zapraszamy na Stand Up. Tym razem wspólnie z agencją Hype-Art szykujemy dla Was występ Sebastiana Rejenta – króla roustu, poszukiwacza żartu idealnego, miłośnika dobrej komedii w mięsistym wydaniu. Wspierał go będzie równie mocno lubujący się w scenicznym żarcie Piotrek Szumowski. Człowiek, który jak nikt inny może o sobie mówić, że jest najzabawniejszym komikiem na świecie. W końcu jego programy można było usłyszeć nie tylko w Polsce, ale w kilkudziesięciu innych państwach. To oznacza, że ten wieczór to będzie Stand Up pełną gębą… Aż się gęba cieszy. Startujemy w niedzielę o 19:00.

Bilety:

Przedsprzedaż: 20 PLN

Dzień imprezy: 30 PLN

!!! ZAPRASZAMY!!!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia