Wszystko

Prosto z Przepompowni
19 grudzień 2018

Sobotnie Back To The 00’s #ustarej!

Bawiliśmy się już w rytm najlepszych piosenek lat 90, tańczyliśmy do hitów z lat 70 czy 80 podczas Prywatek. Teraz przyszła pora muzycznie odprężyć się przy kawałkach z pierwszej dekady XXI wieku! Dla wielu to jest właśnie czas najlepszych imprez, a z pewnością wiele utworów z przełomu wieków do dziś gości na Waszych ulubionych tanecznych składankach. Zapraszamy zatem na przedświąteczne Back To The 00’s w Klubie Stara Przepompownia.

Ten muzyczny projekt, który poprowadzą dla Was nasi gospodarze, odpalamy już po raz drugi. Wybraliśmy dla Was szalony muzyczny miks hitów, które rozsadzały domówki, przodowały na listach przebojów i były najbardziej HOT w pierwszych latach po legendarnej dacie 2000. Jak zwykle w imprezową noc zabiorą Was niezawodni rezydenci Klubu Stara Przepompownia. Duet znany, zgrany i lubiany – Pan Muszka oraz DJ kRis.

Na imprezie nie zabraknie sztosów od wielkich gwiazd mających na swoim koncie wiele niezapomnianych produkcji, wrócimy również do mistrzów jednego przeboju. Będzie popowo, trochę rockowo, czasem rapowo i wszystko z klubowym zacięciem. Będą hity zza granicy ale możecie spodziewać się i dobrze znanych polskich perełek. Dla tych, którzy urodzili się w latach dziewięćdziesiątych i pod koniec osiemdziesiątych, a w nowym milenium ruszyli na parkiety – będzie to wyjątkowa podróż do imprez z młodości. Dla nieco starszych także pewnie znajdzie się wiele dobrego, a najmłodsi stażem imprezowicze będą mogli poczuć to, co wyciągało na parkiet ich starsze rodzeństwo.

Przed nami Święta Bożego Narodzenia, a jak dobrze wiemy wielu z Was już w weekend wraca do domów by spotkać się z rodziną i starymi znajomymi. Jeśli więc w całym tym świątecznym szaleństwie szukacie chwili wytchnienia, to właśnie sobotnia propozycja Klubu Stara Przepompownia skierowana jest do Was! Zabierajcie kumpli, koleżanki i bawcie się razem z nami. Atrakcje jak zwykle przez całą noc – na parkiecie i poza nim.

Muzyczną podróż do – nie tak odległej – przeszłości rozpoczniemy już o godzinie 20:00.

Bilety :
Normalne – 20 PLN
VIP (Antresola) – 35 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl