Wszystko

Prosto z Przepompowni
19 październik 2016

Soulowo-funkowy wieczór przy kominku

W Klubie Stara Przepompownia znajdziecie kilka ciekawych miejsc. Ceniący sobie prywatność przy okazji weekendowych, i nie tylko, imprez mogą wynająć dla siebie Private Room. Dla tych, którzy chcą spojrzeć z nieco wyższego pułapu na wszystko co dzieje się dookoła przygotowana jest nasza Antresola. Z kolei głównym miejscem i sercem każdej imprezy pozostaje główny parkiet z gitarowym barem. Oczywiście to nie wszystko co w Starej Przepompowni znajdziecie. Miejsce gdzie zawsze możecie spokojnie usiąść i przy drinku porozmawiać ze znajomymi, znajdujące się obok głównego parkietu i sali to nasza Sala Kominkowa. Kto był ten już ją doskonale zna, a kto nie ma szansę ją poznać.

W ten czwartek zapraszamy Was na oficjalne otwarcie Sali Kominkowej w Klubie Stara Przepompownia! Z tej okazji na naszej scenie zagra dla wszystkich gości klubu zespół Natamaran Band. Możecie spodziewać się wielu jazzowych, soulowych oraz funkowych brzmień. Zespół ten gwarantuje sporą dawkę pozytywnych emocji. Czterech szalonych muzyków i ich wokalistka pokażą Wam jutro co to znaczy czarne brzmienie w ostrowskim stylu.

Dodatkowo oczywiście nasi barmani zapraszają Was na zimne drinki ale także… grzane wino, które powinno być idealne na jesienne wieczory. Jeśli tylko macie ochotę rozpocząć weekend nieco wcześniej lub choćby poczuć delikatny posmak tego wolnego czasu – wpadajcie do Klubu Stara Przepompownia już w czwartek!

Jeśli już znacie naszą kominkową salę i jesteście jej fanami to nie trzeba Was namawiać na wizytę jutro w Starej Przepompowni, a wszystkim tym którzy jeszcze nie wiedzą zdradzamy ciekawostkę – wiecie, że możecie już rezerwować stoliki w naszymi klubie nie ruszając się z przed komputera? Wystarczy kliknąć w zakładkę „zarezerwuj”, którą znajdziecie w prawym dolnym rogu strony. Tam wybierzecie odpowiednie miejsce dla siebie i znajomych zarówno w Sali Kominkowej jak i pozostałych częściach lokalu. W najbliższym czasie na stronie kilka kolejnych nowości. Bądźcie z nami na bieżąco – do zobaczenia w Starej Przepompowni!

20 Października 2016 (czwartek)
Start: 20:00

WSTĘP WOLNY!!!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia