Wszystko

Prosto z Przepompowni
12 październik 2017

Sprawdź weekendowy rozkład jazdy

Zapraszamy na najbliższe imprezy w Klubie Stara Przepompownia. Tym razem piątek i sobota upłyną w dobrze Wam już znanych muzycznie klimatach. Po raz trzeci odpalimy City Vibes > Rytm Miasta, a także poświstujemy urodziny cyklu 90’s Party. Wszystko to – jak zawsze – w wyjątkowej atmosferze i przy dobrej muzyce. Podobno jest spora szansa na całkiem pogodny weekend – więc nie musicie obawiać się, że wiatr zwieje Waszą ulubioną imprezową miejscówkę 😉

>PIĄTEK<<

City Vibes > Rytm Miasta. Zaprasza nasz rezydent DJ Czapa oraz DJ Kuart. Niezawodna muzyczna mieszanka dla wielbicieli miejskich rytmów. Taneczne rytmy i dobry vibe, to znaki rozpoznawcze tego cyklu. Starannie wyselekcjonowane dla Was kawałki zapewnią solidną porcję zabawy na rozpoczęcie weekendu. Drzwi otwieramy dla Was o 21:00. Po raz kolejny mamy HAPPY HOUR dla studentów –  za okazaniem ważnej legitymacji, do 22:30 wpadajcie na imprezę za FREE!!!

>SOBOTA<<

Czas na urodziny cyklu!!! Jeden z Waszych faworytów – 90’s Party by Dylan – świętuje i zaprasza do wspólnej zabawy. Będzie jak zwykle wyjątkowo, a tym razem jeszcze bardziej imprezowo w klimacie lat 90! DJ Dylan zaprasza na urodziny cyklu. Wpadajcie, bawcie się dobrze, zabierzcie znajomych i składajcie sobie życzenia z tej okazji. Urodzinowe imprezy, to zawsze 1000% normy więc nie będziemy się oszczędzać. Z kim się widzimy? Start oczywiście o 21:00. Zabawa na parkiecie aż nie zabraknie nam sił!

Zapraszamy serdecznie.

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia