Wszystko

Prosto z Przepompowni
13 czerwiec 2017

Środek tygodnia z Avangardą!

Czas na przedostatni walc. Walc z ekipą Avangarda. Spotykamy się w środę, bo tak się składa, że przed nami kolejny długi weekend. Okazja jest więc zacna, a wszystkich stałych bywalców avangardowego szaleństwa nie trzeba specjalnie namawiać. Jeśli już byliście na imprezie tej ekipy – wiecie, że trzeba tam być! Jeśli jeszcze nie mieliście okazji – najwyższy czas nadrobić braki. Panie i Panowie przed Wami Avangarda: Przedostatni Walc.

Tego dnia bawimy się na dwóch scenach.

Wewnątrz klubu wszystkich na parkiet zaproszą:

*Aksamit – artysta pochodzący z Gorzowa Wielkopolskiego, aktualnie działający we Wrocławiu. Reprezentuje wytwórnię Affekt A. Możecie być pewni, że podczas jego setu techno będzie gęsto się lało!

* Dr High – tego Pana nie trzeba przedstawiać Avangardowiczom. Jedna z głównych postaci tej ekipy, a kiedy on za sterami, to mieszanka techno i deep house rozbrzmiewać będzie w całej Starej Przepompowni.

*MBrass – kolejny zawodnik znany z wielu imprez pod szyldem Avangardy. Młody producent elektronicznych kawałków, który uwielbia granie na żywo i przelewanie muzycznych przestrzeni na publiczność. Będzie się działo.

*Seb & Rodrigezz – muzyczny duet prosto z Wrocławia. W swoich setach proponują house, techno i minimal. Od wielu lat na scenie, a ich pomysły dobrze znają bywalcy klubu Pralnia, gdzie rezydują. Połączenie tradycji z nowoczesnością.

Na dworze, w naszym letnim ogrodzie grać będą:

*DreamChach – czyli dobrze znany w naszym regionie projekt Tomasza Moskwy. Członek Osterdam Records, znany jest ze swoich melodyjnych, elektronicznych propozycji. Podczas jego występu łatwo wpaść w muzyczny trans i szaleć na parkiecie.

*Jon P – ostatni, ale równie ważny element naszej muzycznej ekipy. W środę będziecie mogli posłuchać także jego propozycji. I z pewnością warto, to będzie kolejny ważny element układanki podczas tej imprezy.

Za oprawę wizualną podczas imprezy odpowiada VJ Kiddlucky.

Środa, 14 czerwca 2017

Bilety: 15/20zł
Rozpoczęcie: 21.00
Wejście: 18+

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia